Abaj a Žabaj (1988) (TV film)

Šibal nešibal, prachy hned sem!!!

Abattoir (2016)

Konečně horor, který mě svojí temnou historií zabrnkal na notu... Skvělý nápad i provedení! 80%

...a Bůh stvořil ženu (1956)

No nebejt tam Brigitte Bardot, tak nevim na co by se v téhle kovbojce dalo koukat. 45%

A Bůh stvořil ženu (1988)

Modernější "šukézní" verze, kde trestankyně chce za každou cenu ukázat lidem, že v ní něco je. Jenže kariéra není na prvním místě, nejdřív si musí udělat pořádek v osobním životě! 45%

A co když je to pravda? (2005)

Oddychová romantická komedie s přímočarým dějem o kterým víte dopředu jak dopadne. Sympatická Reese s neotřelým Markem dodávají švih celému filmu. Zase jsem si poplakal. 80%

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Jo za komančů se točili pěkné filmy, i když někdy agitace smrděla na každém kroku, ale to vem čert. Mezi ty velmi pěkné patří Adéla ještě nevečeřela, kdy zápletka, geniální mozek a převratné vynálezy nemohou nikde jinde konkurovat. 80%

Advokát ex offo (1988) (seriál)

Advokátní komora, kterou řídí Grecman (Jiří Sovák), přibírá hned po škole dva koncipienty Davida (Josef Novák-Wajda) a Jakuba (Jiří Sedláček). Oba se učí a dostávají potřebné rady do profesního života, od kterého je Grecman ze začátku odrazuje. Nakonec úspěšně udělají zkoušku a vstupují rovnýma nohama do pravničiny. 75%

Aféry mé ženy (1972)

"Musíš to do sebe klopit jak do sudu? Nějaké připomínky? Jo! Jen, že si včera večer chtěl otevřít dveře vývrtkou." (Aféry mé ženy) "Prosim tě zajeď někam, mám žízeň, že bych se o ní mohl opřít. Pane vrchní, jedno kafe s rumem. S čím? Tak bez rumu." (Smrt za slunovratu) "Za to chcete búra? Se ti něco nezdá? Ne, jen že to není tuzemák! Tak jestli chceš pribiňáka, tak si skoč naproti do sámošky." (Vražda v čertově mlýně)

Afghánistán (2007)

Škoda, že to nedostalo více tajemna. Příběh je hodně jednoduchý a řekl bych, až odfláknutý. Mrzelo mě, že Michael Madsen (ikona akčních filmů 90.let) nedostal více prostoru a byl spíše v ústranní :-( Jinak slušné Béčko. 35%

Against the Sun (2015)

Mám rád válečné snímky podle skutečných událostí, ale.... Tenhle se svojí stopáží a zpracováním neuvěřitelně táhnul. Bejt to na 75-80 minutách, tak bych byl k snímku vstřícnější! 35%