The Captive (2014)

Na Kanadský dvouhodinový počin je tento thriller velmi precizně zvládnutým kouskem! 75%

The Bay (2012)

Velmi nápaditý sci-fi horor s novým druhem parazita, který když Vás dostane, je s vámi ámen! A to doslovně! 80%

Svatba pod vlivem (2015)

Možná vypustit nápad s natáčením "FF" a dát to klasicky, tak bych se pobavil daleko víc! Takhle to bylo hodně nemastné neslané a mě to neudělalo rozhodně dobře. Proto tato komedie určitě v budoucnu můj dvd přehrávač nenavštíví! 20%

Maturitní sex (2008)

Hele sorry, ale tenhle snímek se chtěl evidentně svézt na vlně prciček, jen tvůrci zapoměli, že tohle téma je dávno vyšumělé a nikdo nic podobného tu nechce! A ani stopáž 70 minut tuto nudnou trapnost nezachrání! 20%

Rolničky, kam se podíváš 2 (2014)

Vesměs opakování jedničky...jen o dost víc ztřeštělé a trapné. Pro nenáročného diváka pěkná oddychovka. 40%

Kašpárek zabiják (1994)

Slabší hororové béčko, ze které kdyby se vytratil humor, tak by to posílilo hororovou stránku filmu a vážnost by mu dodala správnou temnotu! Hordy strachu by pak na Vás čekali v potemnělých chodbách zámeckého sídla spolu s kašpárkem smrti! 40%

Čupakabra (2013) (TV film) odpad!

Marně si lámu hlavu, v čemže byl vlastně tenhle snímek zajímavý? Ehm, vlastně v ničem a vřele ho doporučovat ostatním nejspíš nebudu. Marnost a trapnost převýšila tento skvost filmového nebe. 0%

Čtvrté patro (1999)

Starý dům, potemnělé chodby, souseda nepotkáš jak je rok dlouhej, z okna vidíš do jiných bytů a pak je tu sousedka z třetího, která má ráda klid. Jenže Jane se teprve nastěhovala a začíná pociťovat, že něco není v pořádku. Teror teprva začne a bude záležet jenom na ní, kdo z koho! Ale je všechno, tak jak se na první pohled zdálo nebo...? 50%

Kluk od vedle (2015)

Snímek by se mohl jmenovat též Teror od vedle, protože už od samého počátku je známo, jak se příběh bude vyvíjet a kam bude směřovat jeho konec. Takže s tímhle filmem díru do světa tvůrci nemohli absolutně udělat. 35%

The Boy (2015)

Příběh malého kluka, kterému chybí společnost jeho vrstevníků...a tak se ve "svém světě" snaží zabavit jen jak může! 20%