Silent Night (2012)

Klidne svátky Vánoční nikdy nebudou takové jako před puštěním tohoto snímku, takže rozvažte, zda do toho vůbec půjdete?! Maskovaný Santa vyráži opět do města na lov a že bude hodně krvavý, to asi nemusím připomínat! 75%

Silent Night, Deadly Night 5: Smrtící hračky (1991)

Tady se nápad s vražednými loutkami vyplatil a vsadil na jistotu. Rozhodně bych takovouhle postavičku nechtěl domu a když si vzpomenu, že jich na mě z vytrínky kouká víc než desítka.....brrr. Asi na tyhle filmy přestanu koukat :-D Ale co teprv takový Chucky! 70%

Ďábelský kruh (1990)

Ďábelský kruh snad nikdy nemohl patřit do série "Silent Night, Deadly Night". Jeho příběh je tak prostý, až hraničí s demencí, kterou vydrží jen labilní člen rodiny. 15%

Tichá noc, krvavá noc (1972)

Když jednou krvavý teror začne, tak nikdy nepřestane, i když zabijáka dostanou.... A tak se svátky klidu a míru mění opět v krvavé divadlo hrůzy a rozhodně to klidná noc nebude! 50%

Noc husí kůže (1986)

Legrace z vesmíru se teda moc nepovedla a vtipné to opravdu nebylo. Možná, kdyby si tvůrci odpustili ten přihlouplej humor, který nechal celý film vykrvácet, tak bych ty moskožrouty i s úsměvem přivítal doma v televizi. 35%

Revival (2013)

Herecký ansábl byl vynikající a za některé kousky jsem upřímně rád, že jsem je zase mohl po dlouhé době spatřit na plátně! Příběh je nápaditý, plný komických prvků, takže o zábavu bylo vskutku znamenitě postaráno! 80%

Kobry a užovky (2015)

Velmi slušivý dramatický snímek ze současného česka! Žádná přetvářka, rovnou a tvrdě na věc! Smekám před panem Prušinovským a snad se bude dařit nadále! Duo Hádek si vystřihli role s velkým gustem... 90%

Něžné vlny (2013)

Ať už se příběh skutečně stal nebo nás tvůrci nakrmili pohádkou je stejně jedno, jako to, že zítra bude možná stát bochník chleba pouze polovinu dosavadní ceny! Něžné vlny jsou klasickou romantickou komedií, která snad ani nemůže urazit. Hlavně prostředí z Jaroměře mě velice potěšilo a velice děkuji, že to tvůrci stihli než byl most poníčen povodní.... 75%

Vejška (2014)

Jednička nás provedla s vtipným humorem celým filmem. Dvojka přitlačila na pilu a humor šel (až na pár vyjímek) stranou. Je to takové zvláštní dílko, když od něj něco očekáváte a ono se toho nedočkáte a snímek Vás může "ještě" velmi mile překvapit! Nejvíc jsem se pobavil u hereckého představení pana Krause, ten prostě nezklame! PS: Docela by mě zajímalo, jestli třeba někdy v budoucnu vznikne nějaké další pokračování....rozhodně nebudu házet flintu do žita. 75%

Gympl (2007)

Gympl je postupem času výrazné dílko v té široké šedi neuměleckých děl, které se v poslední době u nás točí! Sem za něj rád a OST si rád poslechnu na cestách, protože si při tom můžu zavzpomínat i na jednotlivé scénky z filmu. 90%