Odpadlík - Renegát (1992) (epizoda)

Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Snažili se ho zabít, místo toho zabili ženu, kterou miloval. Obviněn z vraždy nyní projíždí krajinou. Psanec, který loví psance. Lovec lidí - Odpadlík! *** Dělat film ze seriálových dílů je špatný nápad. Třeba jako filmový pilot k seriálu by to bylo dobrý, ale takhle nee. A mimochodem tento dvojdíl se všude uvádí pod názvem: Klec smrti. 50%

Odpadlík - Vražedná soutěž, 1. část (1994) (epizoda)

Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům. Snažili se ho zabít, místo toho zabili ženu, kterou miloval. Obviněn z vraždy nyní projíždí krajinou. Psanec, který loví psance. Lovec lidí - Odpadlík! *** Dělat film ze seriálových dílů je špatný nápad. Třeba jako filmový pilot k seriálu by to bylo dobrý, ale takhle nee. A mimochodem tento dvojdíl se všude uvádí pod názvem: Vražedná soutěž. 50%

Odplata (2011)

Recoil je typickou akční mlátičkou s podtextem pomsty. Danny Trejo a Steve Austin zde ztvárnili dva drsné chlapy na opačných stranách zákona. Sem rád, že Danny nezemřel hned po 10 minutách (jak to tak bývá) a vydržel do konce :-) A Steve opět ukázal svoji postavou drsňáka, že si umí promlátit cestu za pomstou. Na Kanadský počin velmi slušný a uspokojivý film. 80%

Odplata (1995)

Distribuční překlad na vhs je: "Msta" pod hlavičkou: Q-Film Bratislava.

Odpočítávání (2010)

Celý film vytrháva z kontexu posledních 15 minut. Jinak to stojí za bačkoru a jedno shlédnutí. 45%

Odpočívadlo (2006)

Hodně zamotaný spletenec dramatických událostí, který vyústí v tragédii, ale ještě předtím se hororově pobavíte! 90%

Odpočívadlo 2: Neohlížej se (2008)

Neohlížej se hodně vsází na první díl, kde se veze na slávě a tajemnu. Takže se zde nic nového dít nebude.... 50%

Odpojit (2012)

Tento snímek stojí určitě za povšimnutí! Nachvilku se zastavte a popřemýšlejte o svém životě! 50%

Odporná hra (2011)

"Vile" je opravdu "Odpornou hrou", která je samozřejmě něčím zajímavá a napínavá. Zas na druhou stranu, koukat jak se parta lidí navzájem mučí něco přes hodinu, to už mi moc zábavné nepřijde! 40%

Od soumraku do úsvitu 2 (1999)

Myslel jsem si, že jednička byla odpornost, ale co přišlo s tímhle a třetím dílem to už bylo vážně otřesné! Škoda, že se tomuto projektu upsal Danny Trejo, Robert Patrick a Bruce Campbell (i když v malé roli). Nejvíc mě pobavila supr ochranka v bance natřískané prachama až po střechu. 25%