O Honzovi a Barušce (1977) (TV film)

Kouzelný ubrousek, kouzelné boty, kouzelný kabátec a kouzelný čepec dělá celou pohádkovou linii. Mlynář Honza vyrazí do světa, za vesnicí zabloudí v lese, tam najde uvězněnou Barušku u zlého čaroděje. Vychytralostí ji vysvobodí a nakonec si vystrojí veselku. Pokud neumřeli, tak tam žijí dodnes. 20%

Ohrožení Britannicu (1974)

Pro obyčejného diváka je práce pyrotechniků zajímavá, ale nikoliv ukájivá celých 105 minut. 50%

Ochránce spravedlnosti (2016)

Slušná akční zábava, kde nám hrdinu představuje starý známý Steven "sádlo" Seagal. Bohužel kouzlo těchto akčních filmů pro mě vyprchalo v polovině devadesátek. 40%

Oklamaný (1971)

"Umře? Jednou určitě, ale teď ne."

Okno do hřbitova (2011) (seriál)

Okno do hřbitova je vcelku solidní novodobý počin české televize. Ano, jednotlivé díly mají své mouchy, ale proč proboha většina registrovaných uživatelů dává nesmylsně po prvních dílech (někteří ani neviděli) hnedle odpad?! To rozum prostě nebere, ale což.....když to člověk vidí v politice, tak zblbne z těch hovad i kdyby nechtěl. U mě zatím slušných 75%.

Okno naproti (2003)

"My jsme kapky minulosti, co se vrátit nemůže".

Oko (2008)

Slušný americký remake, který je přesnou verzí původní trilogie od bratří Pangů.

Oko (2002)

Zcela nová forma druhu hororu. Napínavý a tajemný příběh se snaží diváka držet v křesle co nejdéle, což se mu mimo jiné zdařile daří.

O kouli na zeměkouli (1965)

Když to člověk dneska slyší, tak blije v koutě jako šakal! Hrůza, hrůza, hrůza!!! Soudruzi, málo jste se nad sebou zamysleli a vidíte jak to s váma dopadlo! 75%

Oko v oblacích (2015)

Film byl na výbornou, ale ta byrokracie to celé pohřbila! Člověk se během toho koukání na ty trotly (jak si přehazujou horkej brambor sem a tam a furt telefonujou), unudí k smrti a tak není divu, že začne dělat jiné věci a přestane děj stoprocentně sledovat. Závěr byl ale bomba! 15%