Agenti dementi (2003) odpad!

Opravdu Dementní Agenti! Jak něco tak hloupého mohlo vůbec vzniknut? To si španěláci zadělali na pěknej průser :-( 0%

Agenti dementi 2 (2008) odpad!

Dvojka je snad ještě dementnější! Úchylárna pokračuje a vůbec nechápu, proč sem na to vlastně koukal. Ztráta času..... 0%

Agenti v sukních: Jaký otec, takový syn (2011)

Jak byla jednička s dvojkou vtipné, tak trojka tento svůj potenciál trošku postrádá. Akce se taky lehce potratila, té se dočkáme až v samém závěru filmu. Být to o 20 minut kratší, prd by se stalo. 45%

Agent v sukni 2 (2006)

"Tak detektorujte. Co to tam máte? To jsou dráty z podprdy, chcete se podívat? Ne!"

Agoraphobia (2015)

Čekal bych od takového nápadu nějaký solidní příběh, který se v závěru filmu vyšperkuje nějakou pikantností. Bohužel ani jedno ze zmíněných se nestane a celý snímek se táhne v laciném duchu, kdy se (ne)herecky před kamerou předvádí jedna bláznivá bloncka.... 35%

Air Marshal (2003) odpad!

Bohužel tento film si nic jiného nezaslouží než odpad. Děj a herecké výkony by ještě šly, ale proboha co ta animace?!

Airwolf (1984) (seriál)

Nostalgie z mládí, kdy v polovině devadesátek nebylo v tv nic jiného k nabídnutí. 55%

Airwolf (1984) (TV film)

Nostalgická vzpomínka na mládí. Pilotní film k seriálu. 75%

Akce J (1961)

Velmi zajímavý dokumentární počin. Nejvíc mě na konci zarazilo, že tohle nacistické "prase" Globke se po válce dostalo znovu do vlády západního Německa a vůbec nic se mu za to, co během války navrhoval a podepisoval nestalo. Sice východní blok Německa po něm pátral, ale nic víc neudělal pro chycení tohoto válečného zločince. 100%