Tanec s vlky (1990)

"Co to je pane? Něco jako sebevrah." *** Nostalgicky jsem si po letech připoměl tento úžasný filmový skvost a musim uznat, že u mě dílo dozrálo příslušné kvality, kterou si určitě poprávu zaslouží. Nemohu jinak než za 100%

Tanečnice (1943)

Tanečnice se raději věnovala své kariéře než mateřskému pudu a když to ve stáří chce změnit, tak zjišťuje tvrdou pravdu a už to nejde vrátit zpět! Musí se s tím tedy smířit... 55%

Tape 407 (2011)

Samotné e-FF-ko už mě leze krkem, ale budiž říkal jsem si, ještě to zkusím a nehodím flintu do žita. Chyba! Sra*lo mě už jen to, že tam furt řvou, halekaj na sebe a když se konečně k něčemu doberou, tak se zeštěkaj znova. Prostě scénář, dialogy, kamera (FF) i režie stojí za zlámanej dolar! Jednu hvězdu dávám ze soucitu příšeře! :-D Škoda, že tam nedostala více prostoru.... 15%

Tarzanova smrt (1962)

Rudolf Hrušínský předvedl neuvěřitelný herecký kousek! Pokud za něco stojí shlédnutí Tarzana, tak právě kvůli jemu! 50%

Tasmánští čerti (2013) (TV film) odpad!

Špatné už od samotného začátku....tvůrce měl evidentně bujnou fantazii :-D protože tohle jsem ještě neviděl. 0%

Taste the Blood of Dracula (1970)

S přibývajícími díly šla kvalita příběhů značně k ledu. Ostatně snímek "Taste the Blood of Dracula" už zas tak výrazný v podání kvalitního příběhu ani postav moc nenabízí, výjma "legendy" Christophera Leeho. 50%

Táta je doma 2 (2017)

O něco lepší zábava jak jednička. Dědové to prostě umí pořádně rozjet. Mel Gibson rozhodně potěšil! 55%

Taxi (2004)

Kdyby Hory neměly oči, tak já bych oslepnul a ohluchnul. Proboha, jak mohl někdo přistoupit na remake "úžasného" Taxi!!! Neuvěřitelná stupidita v americkém pojetí! Kdo však neviděl francouzský originál od Luca Bessona (i když nechápu jak se k tomuto remaku mohl podepsat), tak nepochopí!

Taxík (2008) (pořad)

V tomhle taxi bych se rozhodně zapotil. Ale dělat národu šaška rozhodně nebudu. 50%

Tears of Kali (2004) odpad!

Zkoumání tohoto dílka se změnilo v opravdový horor! Nekoukatelný! Hrůza....nic horšího jsem v poslední době neviděl. Nuda! 0%