Temnota (2002)

Koukatelná Temnota leč pěkná vykrádačka 3:15 zemřeš a Silent Hill - 50%.

Temnota (1979)

Distribuční překlad na vhs je: "Temnota" pod hlavičkou: Videospoj. 55%

Temný anděl (1990)

"Přicházím v míru". "Potáhneš do pekla ty ďáble!"

Temný druh (1996)

Temný druh není vůbec špatný, naopak. Bohužel je ve snímku spousta hluchých míst, které celkový dojem rozbourávají. Ale i tak je to slušná zábava na jeden věčer s lahváčem v ruce. 40%

Temný Kraj (2017) (seriál)

Temný kraj měl u mě velké ambice. Pana Vaculíka mám rád, takže jsem mu v této roli fandil. ALE! Co se týká autorské dvojice Bártů, tak to je katastrofa!!! Ono nestačila Rodinná pouta a VKVéčka, která splodila, ale ona je Prima zaměstnala i do krimiálního žánru! S přibývajícími díly jsou dialogy a chování ústředních postav směšné a přehrávající. Člověk by se poblil při sledování takového hnusu! Proto po 4.díle končím, protože na tohle nemám nervy a svoje varlata mám rád (málem mě přítelkyně vykastrovala za to, na co se dívám)! 10%

Temný let (2013) (TV film)

Temný let je levným televizním zpracováním, který nepřekvapí naprosto ničím a je průhledný od samého začátku. 20%

Templář (2011)

Bezpochyby nejlepší historický film od dob Statečného srdce!!!

Temple (2017)

Příběh, atmosféra a krátká stopáž snímku je při koukání příjemná. Jen škoda toho konce, který všechno kazí! 60%

Ten, co tě sleduje (2014)

Těšil jsem se! Místo toho jsem dostal jakýsi blaf, který se roztekl na pěkně velkou a bezvýznamnou sra*ku! 15%

Ten, kdo tančí a zpívá (1987) (pořad)

Vladimír Menšík jako vždy zářil svými životními historkami, tentokráte z vinného sklípku. 50%