30 dní paranormální aktivity s ďáblem v těle ženy, která nenávidí muže (2013) odpad!

To bylo tak špatný, že se k tomu nedá nic normálního a pozitivního napsat. Prostě parta nenormálních lidí, které przní duch! Jediná scénka která mě rozsekala k popukání byla, jak svému muži manželka naprděla do ksichtu a pak ho ještě přikryla :-D to bylo první a poslední zasmání od srdce. Jinak to bylo celé kýčovité! 0%

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Výrazně a hluboce do rysů udělané bojové scény, které se mísí se zajímavým historickým dějem.

300: Vzestup říše (2014)

I druhý díl se nese ve stejném duchu jako jeho předchůdce a vlastně se jedná o jeden velký krvavý příběh. 80%

31 (2016)

Když nebudete u filmů Roba Zombie moc přemýšlet, tak poznáte tuctovou zabijáckou zábavu. Čekají Vás hnusná jatka....bez špetky soudnosti. 40%

3:10 Vlak do Yumy (2007)

I když se Crowe a Bale snaží vytěžit ze svých (poměrně v poslední době známých) ksichtů co nejvíce, tak brzdu utaženému příběhu stejně povolit nedokážou. Děj se poměrně dost dlouhou dobu táhne a místama dosti nudí, no nevím slabších 50%. Je fakt, že celému filmu pomůže až samotná přestřelka na konci filmu, kde se krví a kulkama rozhodně nešetří.

3:15 zemřeš (2005)

3:15 zemřeš je celkem slušným remakem filmu Horor v Amityville. Kdo však viděl původní verzi a následné pokračování, tak musí dát za pravdu, že tohle už je jen slabý odvárek něčeho, co už někdy někdo natočil. Takže další prznění této série není zapotřebí a nechte ji v poklidu odpočívat. 55%

33 životů (2015)

Nechtěl bych zažít ani za zlatý prase. První půlka filmu výtečná, pak už se to vleče a vleče a..... Záchranné práce státu namísto zaměstnavatele mě dosti zaskočili. Ale jak se říká: "Jiný kraj, jiný mrav"! 80%

45 let Ypsilonky (2010) (pořad)

Dvě hvězdy za plejádu hereckých es českého filmového nebe, které se sešli při oslavě 45.výročí studia Ypsilon. 35%

460 podezřelých (2000)

Ani Danny DeVito nezachrání co scénáristé a producenti zpackali (a hlavně u nás distributoři, když nechali pustit do oběhu dabing DeVito-Moravec). Dementnější film na naše poměry sem už dlouho neviděl. Kdo by řekl, že vrahem bude rybář...?!