All Hallows' Eve 2 (2015)

První díl fungoval alespoň jako film slepený díky VHS a jejím kraťasům. Ale tyhle krátké povídky mě moc nebaví. 35%

All Through the House (2015) odpad!

Při sledování trojice kamarádek by jeden zaplakal...takové koňské chování jsem dlouho neviděl. No a ten zabiják? šel jsem do kolen..... 0%

Aloha (2015) odpad!

Čtyřicet (dlouhých) minut jsem se snažil pochopit (nudný) děj. Vůbec mě to nevzalo a pak jsem to vzdal. Když mě film neosloví, tak je pro mně mrtvej! 0%

Alois Nebel (2011)

Výborný kresleně-černobílý český film. Na naše poměry velmi slušná kreace - 100%.

Al Pacino - Richard III. (1996) odpad!

Tak tohle jsem nějak nepobral a ani mě to nějak po hodině nezaujalo. Nevím co na tom kdo vidí.

Altar (2014)

Rekonstrukce staré usedlosti je vždy životní výzvou. A tak Meg popadne šanci za pačesy a odstěhuje se do starého sídla s rodinou. Jenže dobrodružství, které si měli jako rodina užít, se mění v děsivé drama, kde si musí zachránit život. 20%

Alvin a Chipmunkové (2007)

Chlupatá jízda tří neobyčejných veverek, které umí zpívat a v krátké době se z nich stanou celebrity velkého formátu. 80%

Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015)

Chipmunkové se cítí opuštěně. Odkopnutí jako odpad budou znovu bojovat o srdce Dave, který se bezhlavě zamiloval do ženy svého života. 80%

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

Trojice úžasných veverek potká ve víru velkoměsta kámošky. Shodou okolností taky veverky a tak šílená jízda může začít naplno! 90%

Alvin a Chipmunkové 3 (2011)

Vzhůru užít si prázdniny. Naše šestka napáchá nejednu lumpárnu a zažijí nejedno dobrodružství. 80%