Blood Runs Cold (2011)

Atmosféra, herecké výkony, zasněžená krajina a samota uprostřed ničeho s šíleným zabijákem? To vypadá jako ten pravý horor na večer. Pro někoho možná ano, ale tady mě hodně zklamala poenta, kde se vrah vzal a proč vraždí! Kdyby to bylo vysvětleno, byl by to super horor. Takhle musim zklamaně dát 40%

V temnotě (2008)

Santi má problémy, jenže ty problémy se stěhují všude s ním a tak bude mít problémy i tam kam se stěhují. 40%

Ryeong (2004)

Mě se vzpomínky taky nenavrací a taky o mě nikdo netočí. Hej Koreo nechceš o mě něco natočit? :-D 15%

Muoi (2007)

Od kamarádů z "šikmé země" bych čekal nějakou nadupanější duchařinu a né takovýto čajíček... 15%

Temné údolí (2014)

Temné údolí moje uspokojení nesplnilo. Čekal jsem nějakou hororovou atmosféru či nějaké uctívání ďábla či čarodějnice, ale nic takového nečekejte. Jde jen o westernové drama, kde si Tobias Moretti alias vysloužilý Komisař Rex hraje na drsného padoucha, kterému patří jedno zapadlé horské městečko. 40%

Le Berceau des ombres (2015)

Zjistit něco o zmizení dělníků v bývalém vojenském bunkru je pro skupinku z místní univerzity určitou senzací. Ale jsou si stoprocentně jistí, že v nacistickém bunkru není pradávné zlo? 20%

The Demented (2013)

Zombie jsou cool, celý film byl celkem cool, ale co ten konec proboha? Ten cool opravdu nebyl... 40%

Hvozd (2015)

Hororový nářez se z temných lesů nekonal :-( hmm škoda, převeliká škoda. Potenciál to mělo. 15%

Tears of Kali (2004) odpad!

Zkoumání tohoto dílka se změnilo v opravdový horor! Nekoukatelný! Hrůza....nic horšího jsem v poslední době neviděl. Nuda! 0%