Hellraiser: Revelations (2011) odpad!

Nejhorší díl celé mega série. Hloupé od samého začátku, až do hořkého konce! Od nápadu na tento díl, až po jeho závěrečné titulky! Prosím, už další díly NE! 0%

Hellraiser: Návrat mrtvých (2005)

Návrat mrtvých zase trochu sérii Hellraiser nakopla, ale na jak dlouho? A co Pinhead, bude si s náma i nadále hrát? 50%

Hellraiser: Pekelný svět (2005)

Hellworld je uznávaným svátkem v hororové říši. Ale i tam se najdou pošahaní úchyláci, kteří uctívají Peanheda. Pekelný svět znovu otevírá své brány... 40%

Hellraiser: Vyslanec pekla (2002)

I tentokrát Vyslanec z pekla stojí v ústraní a objeví se až ke konci. Z Hellraisera se stala plitká snůška krimi-thrilleru s mysteriózními prvky, kdy kouzlou první trilogie vyprchalo stejně jako Pienhead. 40%

Hellraiser: Inferno (2000)

Inferno má s Hellraiserem akorát společný název a závěr. Jinak je celý film o jednom policajtovi, kterému totálně hrábne a ocitne se na samém dně... 40%

Hellraiser IV: Bloodline (1996)

Magická kostka přežila tisíciletí a dostala se do daleké, předaleké galaxie, kde měla zůstat v zapomnění. Jenže co kdyby peklo chtělo povolat svého jezdce zpět do akce? 50%

Hellraiser III: Peklo na Zemi (1992)

Peklo má svého vyslance a tak zaútočí v pododě sousoší, které touží po krvi....čím víc, tím líp! Rozpoutá Hellraiser peklo na Zemi? 90%

Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)

Říká se, že hra nikdy nekončí a tak i Hellraiser je zavázan a svázán s peklem. Druhé pokračování kultovní série... 90%

Hellraiser (1987)

Je možné, že Hellraiser k nám přišel z jiného světa? Možná ano a proto má každý strach si ho pustit, aby si ho nepustil do své mysli. Jenže každá hra má začátek i konec a i kostka má temné stránky. 90%

Svědci paranormálních jevů (2011) (seriál)

Opravdu realistické rekonstrukce paranormálních jevů?? Ještě že tu Ameriku máme, jinak by jsme koukali na Růžové Ulice plné hnoje. 40%