Contracted (2013)

Člověk neuvěřitelně dlouho čeká, co se bude dít. A na samém konci si řeknete: "Sakra, proč jsem na tu pí*čovinu vůbec koukal?" I to samé jsem si říkal já....snad jsem čekal na zombie??? 15%

Contracted: Phase II (2015)

Pokud někdo čeká zombie apokalypsu, tak vás zklamu. Nic se konat nebude. 15%

All Hallows' Eve 2 (2015)

První díl fungoval alespoň jako film slepený díky VHS a jejím kraťasům. Ale tyhle krátké povídky mě moc nebaví. 35%

All Hallows' Eve (2013)

Mě ten slizounský mentálně zaostalý klaun nehorázně bavil. Ano, téma je vykradené, ale slušivý kabát tomu padne. 75%

Paralelní světy (2012)

Velmi podivné dílko, které nenudí, protože čekáte něco neočekávaného.... Dokáže obhájit obyčejný kluk lásku k dívce, která pochází ze zcela jiného světa? A opravdu na něj bude čekat? Vzpomene si na něho, až se znovu potkají? Je tu spousta otázek na které je pouze jedna odpověď! - Paralelní světy. 55%

Nevědomí (2013)

Velmi nápaditý a propracovaný děj, u kterého se divák nenudí a snaží se přijít (dřív než Jack) na to, co se tu vlastně děje?! Musim uznat, že konec byl trochu překombinovaný.... Ale asi bych se nudou ukousal, být na planetě sám. 80%

Mělčiny (2016)

Mělčina je průměrným thrillerem, kdy jedna nána, která ráda surfuje (né ale po netu) se vrátí na pláž, kde kdysi jezdila její máma. Opuštěné místo je perfektní na odpolední blbnutí. Jenže to ještě netuší, že si ji chce vychutnat jeden zákeřnej žralok a pořádně ji potáhá kolem útesu, kde najde útočiště. Jejím "kamarádem" nebude jen žralok, ale i poraněný racek, který vše sleduje. Ale Mělčina se začíná zmenšovat! 50%

Příchozí (2016)

Jediné štěstí, že byla v Cinestaru v neděli akce: film za 60,-Kč, protože i za ty prachy byl tento snímek předražený! Film se nehorázně vleče a za ty dvě hodiny by člověk alespoň něco očekával, ale tady? Čekal jsem a čekal a čekal. A jak snímek začal tak i skončil. Párádně propr*caná neděle! Ještě že mě zvedl náladu následný horor. 15%

Automata (2014)

I roboti mají své dny a po tom co sluneční erupce vyhubily skoro celé lidstvo se snaží převzít iniciativu. Jenže vzpurné lidstvo se nechce nechat nahradit plechovou nadvládou...70%

Code Red (2013)

Podaří se americkému agentu získat z bulharských skladů nervový plyn využitý za druhé světové války? 50%