Chraň nás od zlého (2014)

K tý pomyslný pátý hvězdě mi tu něco schází. Ale i tak se mi dostalo neuvěřitelného kriminálního hororu! 80%

Chuckyho kletba (2013)

Prostě tohohle parchanta je těžký zabít! Chucky je z5! A jeho kletba bude opět smrtelná! 55%

Chuckyho kult (2017)

Chuckyho kult je známkou toho, že tahle značka "Dětské hry" je nesmrtelná! Jenže to by tvůrci museli vymyslet kvalitní příběh a né takovouhle ráboby píčovinu! Do toho blázince se příště nechám zavřít sám... 15%

Chůva na zabití (2017)

Očekával jsem krvelačné žně, místo toho jsem dostal plytkou televizní zábavu! Fuj! 30%

Chvění (1990)

Když v roce 1990 vtrhnul Ron Underwood se snímkem Tremors do světa, tak určitě nikdo netušil, jaký fenomén vytvoří! Kevin Bacon a Michael Gross vytvořili nesourodou dvojici maníků, kteří se stali terčem a článkem v potravinovém řetězci pro obří pouštní červi! Horor je velkou částí podpořen černým hůmorem, takže o skvělé zážitky a momenty rozhodně nouze nebude, takže kdo stále váháte, zda si snímek pustit, doporučuji jedno - běžte do toho! 80%

Chvění 2: Vrátili se zpět! (1996)

Ano, Tremors se vrátili zpět a s ním i hlad po lidském mase. I když kvalit jedničky dvojka nikdy nedosáhla, stále tu byla dávka napětí, akce a humoru. 50%

Chvění 3 (2001)

Michael Gross zůstal sérii Tremors věrný a v dalším pokračování dokazoval, že píseční červi nejsou jen pohádka pro malé děti. Svůj domov přesídlil do betonového bunkru ve skále a čekal na...Tremors! 50%

Chvění 4: Začátek legendy (2004)

Legenda ožívá a zároveň celou sérii pohřbívá do útrob hornického dolu. Nejméně povedený díl série, který chtěl svoji razancí pokračovat v rozjeté mašinérii. Bohužel, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne? Toto přísloví platí i pro děj a pokud ho budete tolikrát omílat, tak se diváci nasytí a film se zhnusí! 35%

Chvění 5: Pokrevní linie (2015)

Dlouhých a neuvěřitelných 11 let uplynulo od posledního tragického setkání s Tremors a hle, oni se vrátili zpět! Byl jsem nadšený a natěšený až toto pokračování uvidím. Michael Gross se ani po letech nechtěl se sérií rozloučit a tak nás opět navštívil. Legenda ožila! Ano, sice po vizuální stránce jsou červi zlehka digitalizováni, ale pro tu nostalgiku, kterou sebou přinesli, jsem jim tohle odpustil. Skvělá zábava, kterou fanoušek Tremors určitě ocení! 55%

Chvilková slabost (2013) (TV film)

Z těch všech čtyřech: Co v detektivce nebylo, Slečna Flintová a Hexenšus, byla Chvilková slabost nejlepším na konec. 60%