Chezzsterman

Chezzsterman

Čestmir Broslowski

okres Jihlava
Já jsem blázen jen (cit: Rest & Fatte)

<< předchozí 1 2 3
    • 11.2.2019  21:59
    MOST! (TV seriál) (2019)

Ehm, wtf? O cem ze to ma bejt a proboha coze je na tom serialu tak skvelyho? Az budu chtit videt nudny pribehy nudnejch lidi, tak mi staci jit do prace, na to jsem nemusel zabit trictvrte hodiny u tv. Jeste tomu dam sanci, treba jsem jen chytil dil o nicem (6. dil). Zatim bida, ne takovej shit jako Ulice a Gynda v trni, ale porad je to slabota.

• 11.2.2019  22:04
    MOST! - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2019)

Zabitejch trictvrte hodiny. Na cigany a tupy gadzi se muzu divat i v praci a je to vetsi psina. Zadnej zazrak. Opet opakuju, ze alespon nespada do odpadu jako zbytek cesky tvtvorby, ale i tak je ta jedna hvezdicka z nouze ctnost.

• 21.7.2018  20:37
    Black Lightning (TV seriál) (2018)

Docela dobrej serialek... sice cernejsi, nez by bylo nutny. Rasovej podtext je z toho cejtit az moc, ale jinak mi to prislo tak nejak komixovejsi nez Luke Cage a je fakt, ze Tobias je fakt hustej vyber charakteru... Zvlastnejsi zaporak tu nebyl dlouho :)

• 3.2.2019  10:30

Nejsem rasista (ani trochu), ale tenhle film bych oznacil jako "az priliz cernej". Vtipky pro Evropu naprosto bez humoru a predstavitelku sestry Black Panthera bych oznacil za prinejmensim otravnou. Pro me je film rozhodne zklamani, protoze jinak mam postavu Black Panthera v komiksech docela rad. Skoda, dle meho nazoru to byla nuda. P.S.: Mel jsem tu smulu, ze jsem videl verzi v ceskym dabingu a to ve mne pocit hruzy jen umocnilo.

• 13.5.2019  06:30
    Paradise PD (TV seriál) (2018)

Konec Brickleberry jsem doslova obrecel, nicmene: "Kral je mrtev, at zije kral." :D dekuju, dekuju, dekuju, dekuju,...

• 16.1.2018  15:21
    Justice League Action (TV seriál) (2016)

Jak uz bylo receno, serial je sice zacilen spis na detske publikum, ale stejne u kazdyho dilu sedim prilepenej na obrazovku... V DC maji tolik skvelych animovanych serialu a filmu, az mi nedochazi, proc je hrana tvorba na urovni takoveho prumeru... Holt, zustavam u animacu :)

• 31.10.2015  10:04
    Špión (2015)

Řiť jak chceš

• 7.12.2014  14:39
    Godzilla (2014)

Totální sh.t !!! Utopenej ve tmě. Bez náboje, bez příběhu, neskutečná donebevolající nuda...

• 8.3.2015  11:34
    Interstellar (2014)

Umaštěná ubrečená nuda v hezkým hávu a koncem, kterej to všechno totálně zabil... Vyhozený prachy za kino. Hodně průměrný scífko. Mohli si ho klidně odpustit. Já osobně nemám důvod si ho někdy v budoucnu pustit znova.

• 22.11.2014  16:59
    Lucy (2014)

Tak zlý to nebylo, ale když to srovnám s Limitless/Všemocný, tak je to spíš podprůměr, ale bez srovnání by se na to dalo koukat. Nenudil jsem se, takže ***

• 14.11.2014  13:08

No, mně osobně to teda přišlo docela dobrý, jednička nasadila laťku příliš vysoko, takže kam až se tento filmek přiblížil je celkem podivuhodný. Občas jsem měl sice trochu problém s časovým zařazením některých scén, ale stejně to hodlám celý shlídnout znovu a znovu. A jak napsal verbal: „Nojir jak cyp!“, takže naprostá spokojenost.

• 18.12.2014  18:09
    Elysium (2013)

Zajímalo by mě, jak Damonovi navlíkli to béžový triko pod exoskelat a ne na něj :D

• 10.10.2014  18:15

Jako amatérskej snímek je to super. Krom toho mi připoměli, že bych rád viděl nějakej hranej film s Nightwingem.

• 19.11.2012  12:33

Já jsem se navýsost bavil. Ten film se ani netvářil, že od něj mám něco očekávat a na nic si nehrál. Řekl bych, že právě ta hromada klišé, kterou do filmu nacpali byla záměrná a dodává filmu na vtipnosti a dostatečném odlehčení... odpočinkový film, nic víc, nic míň... Stejně se na něj podívám znovu.

• 19.11.2017  08:53
    Brickleberry (TV seriál) (2012)

Woody je nejlepší!!!

• 9.11.2014  13:13
    Legenda Korry (TV seriál) (2012)

No, právě jsem dokoukal třetí knihu a popravdě, už aby tu byla další... Rozhodně jeden z nejlepších seriálů, co znám *****

• 20.5.2012  14:48

Celkem nechápu tak nízká hodnocení. Je sice pravda, že to má dost teenagerovskej nádech, ale zpracování se mi líbí a nepochopim, jak to může někdo srovnávat se sračkou jako je Twilight. Myslím si D. J. Caruso si zaslouží uznání a rozhodně "Jsem číslo 4" bude jeden z filmů, na který se rád podívám znovu. Určitě to není to nejlepší, ale rozhodně je to hodně dobrá oddychovka, u který jsem se ani trochu nenudil. Víc takovejch pohodovejch snímků...určitě věc na kterou se můžu podívat s mladou a ani jeden z nás nebude otrávenej a to si myslím, že je v tomhle žánru určitě velký plus.

• 4.11.2011  17:51
    Power Fuck (2011)

Neviděl jsem, ale určitě se musím podívat

• 6.1.2014  16:33
    Všemocný Thor (TV film) (2011)

To musim vidět :D

• 3.3.2018  05:21

Evidentne tu serial videlo naprosty minimum lidi. Ja si naopak musim rict, ze bych necekal, ze se povede nacpat cela jedna kapitola do filmu. Samozrejme, ze charaktery pak nezasvecenym mohou pusobit dost plose, ale jako fanousek musim ocenit, ze vsechny podstatny momenty jsou zachyceny a az na par detailu se nerozchazi se serialem. Asi to neni nejvetsi pecka pod sluncem, ale tohle si pokracovani zaslouzilo... skoda

• 2.12.2011  00:26

Kung fu pohádka, prostě boží oddychovka.

• 4.2.2012  18:09

Super komedie. Musím přiznat, že jsem se už dlouho něčemu tak upřímě nezasmál. Ne, že by to byl film století, ale tohle byla opravdů příjemná sranda, kde si nikdo na nic nehraje a věřím, že i herci se u toho parádně vyblbli. Rozhodně tenhle filmek řadím mezi ty, co si s chutí pustím znovu.

• 4.11.2011  17:37
    Transformers (2007)

Moc pěkně natočeno, triky velmi slušné a rozhodně nejlepší z trilogie, ale zároveň žádnej zázrak. 65%

• 4.11.2011  17:33

Abych pravdu řekl, moc mě to nezaujalo a chvílema jsem se celkem dost nudil. Myslím, že 3 hvězdičky je v rámci žánru akorát.

• 17.11.2014  00:24
    Rocky Balboa (2006)

Sly je prostě král. Ať si říká kdo chce, co chce, ten chlap umí hrát... sám tomu nevěřím, ale je to tak. Jedna z nejlepších teček z filmových sérií. Něco mi tu sice chybělo, nevím co, proto 4 hvězdičky ale radši silný 4, než slabých pět. Bezva film

• 13.11.2011  11:34
    Trhni si! (2006)

Ultragigashit, thank you... donucen byvalkou sledovat tenhle crap... asi i proto je byvala

• 31.12.2014  17:09

Nedochází mi, jakto, že to má tak nízké hodnocení... Dle mého, jedna z nejlepších komedií z barového prostředí... Možná proto. Kdo nedělal za barem, tak to prostě nepochopí, ale kdo jo, tak si sám musí vzpomenout, jak se u toho vyřádil. Hodnocení pod 4 hvězdičky prostě neberu :D ... mimochodem, KOZEL, všichni jste zas*aný buze*anti

• 1.4.2018  10:43
    Ordinace v růžové zahradě (TV seriál) (2005)

Jo tak, růžová? Hnus fialovej to je, velebnosti... Útok na lidskou důstojnost, kinematografická žumpa a odpad na třetí. Pokud jsem něco vynechal, tak doporučuju přečíst více komentářů... Vlastne uvažuju o jedné hvězdičce, protože si nepamatuju, kdy naposledy jsem brečel smíchy, jak při četbě místních příspěvků. Vtipnějsí jsou už snad jen komenty u Ulice a Power Rangers (původní seriál). Když budu schovívavej 0% Ježiš, teď jsem si všiml, že tahle hrůza má i svou slovenskou mutaci, která má ještě horší hodnocení... To jako fakt jde? Se Slovákama jsem nikdy nijak extra nevycházel, ale tohle jim vážne nepřeju. Tohle si prostě nezaslouží nikdo...

• 31.12.2014  12:15

Na čtyři hvězdičky jít bohužel nemůžu, ale i tak je to dobrá "černá" komedie, hej?

• 31.3.2013  15:09

Tak nízká hodnocení moc nechápu... komixy miluju a čím akčnější, tak tím lepší, ale zde mi nedostatek akce vůbec nechyběl. V několika komentářích jsem četl, že tomuto filmu chybí koulervoucnost Equilibria. Myslím ale, že tyto dva skvosty nejde vůbec srovnávat a tenhle snímek mi tedy koulervoucí příjde. Vždycky se na něj rád podívám znovu s otevřenou pusou a zatajeným dechem a rozhodně nebudu litovat ani vteřiny... BEST FILM EVER... Viva la revolucion

<< předchozí 1 2 3