Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Efekty asi jako jediná věc, co se z tohohle filmu dá vypíchnout. Sbírka filmových klišé v jednom filmu. Kdyby to aspoň nepůsobilo tak trapně a já si nepřál z kina už co nejdřív vylézt..

X-Men: Apokalypsa (2016)

S Days of the Future Past se to vůbec dějově nedá srovnávat. Pár scének bylo luxusních. Opět Quicksilver.

Warcraft: První střet (2016)

I závěrečný titulky byly na 5*. Jestli tvůrci doladí do příště ty rezervy, co to má, bude to geniální.

Penny Dreadful - List trávy (2016) (epizoda)

Po skončení dílu jsem koukal s otevřenou pusou. Troufnu si říct, že to byla nejlepší epizoda že všech seriálů, co jsem kdy viděl. Eva Green předvedla něco mimořádnýho. Geniální.

Hardcore Henry (2015)

Tvůrci přesně věděli, co divák bude od akčního POV filmu očekávat.. A povedlo se jim to na jedničku. Je to natočené právě tak, aby tam bylo minimum pointa a jen akce a u toho je délka filmu trochu přehnaná. Na druhou stranu chápu, že kdyby natočili hodinovej POV, nikdo by na to do kina nešel. Nemam co vytknout a věřim, že další film tohoto žánru bude jenom k lepšímu.

Hra o trůny - Krev mé krve (2016) (epizoda)

menší SPOILERY uvnitř textu! - Jeden z nejslabších dílů nejen 6. série, ale i celé GOT. Díl z většiny jen slabší dějové linie této série, moc ukecané, bez klasických zvratů, nuda. Stanou se dvě věci - největší klišé GOT, kde se zase z ničehonic, uprostřed největší prdele, objeví jezdec a zachrání Brana, objevil se Benjo, kterého už nikdo nepamatuje (vážně, kdo to je?) a v King's Landing to, co mohl každý očekávat, že k poražení těch Vrabčáků zase nedojde. Aspon že Daenerys už má zase draky, na jak dlouho? Díl, na který jsme čekali další týden, zklamání a bohužel už ve druhé půlce série.