Pachuť pomsty (2014)

Prvá tretina za 5* má to spád, tempo, atmosféru (tú dotvára skvelý soundtrack), potom však príde zlom a film sa vyberie úplne inou cestou, čo by možno nebol až taký problém. Problémom je to, že to stratí aj na tempe aj na atmosfére a s čím mám ja najväčší problém, že som nedokázal zistiť motiváciu konania postavy stvárnenej Michaelom C. Hallom. Škoda mohla to byť pecka, ale ja tak si to koleduje o ďalšie zhliadnutie.

Whiplash (2014)

1. Fakt nenávidím počúvať samostatné bicie. Ako v rámci celej pesničky fajn, ale samostatne a ešte k tomu do toho ten chlapec trieska jak zmyslov zbavený. (posledných cca 10 min filmu som doslova pretrpel) To je však moja osobná averzia. 2. Jazzová hudba a ja sme si asi rovnako podobný ako McDonal a zdravá výživa. 3. Vysoké očakávania, ktoré som od filmu mal mi boli pravdepodobne na škodu. Sorry ale THIS IS NOT QUITE MY TEMPO

Predestination (2014)

No už sa mi veľmi dlho nestalo aby mi pri filme takto šrotoval mozog. Absolútne som nedokázal predvídať čo by mohlo následovať a všetky moje teórie film požul a vypľul záverečnou scénou. Zmohol som sa len na jednoduché konštatovanie, že toto bolo jedno z najväčších WTF za poslednú dobu.

Hercules (2014)

JA SOM HERKULÉÉÉS!!!! ....... a ja sa nudím. Čakal som skôr niečo ako bol Dwaynov kráľ škorpión. Toto sa bralo príliš vážne a chýbal tomu trochu nadhľad. PS: ak chcele vidieť to najakčnejšie s filmu stačí si pozriež trailer.

Ray Donovan (2013) (seriál)

1. séria - 95% (Mickey Donovan vládne) 2. séria - 80% - v druhej sérii mi chýba akýsi ucelenejší dej tiahnucí sa celou sériou ako tomu bolo v prvej sérii a dej sa skôr zameriava na jednotlivé nové postavy.

Strážci Galaxie (2014)

"Hooked on a Feeling Blue Swede 1973 THAT SONG BELONGS TO ME!!"

Need for Speed (2014)

Jediné čo som si s tohto filmu odniesol je, že CHCEM ČIERNE LAMBO!!! Musím začať šetriť.

Sabotáž (2014)

Trailer ma navnadil a film ma unudil a nepomohli tomu ani explicitné scény a slovník všetkých protagonistov ako vážne si nemyslím, že sa takmer každý druhý rozhovor musel končit fuck off alebo fuck you. Často to na mňa pôsobilo až trapne a vrcholom je Arnold a jeho (ne)herectvo.

Mysli jako on (2012)

Tak asi po hodine filmu v pozadí hrá velmi povedomá pesnička a ja rozmýšlam, kde som to už počul? a naraz mi trkne, že som tú istú pieseň počul asi pred pol hodinou keď hrala vo filme prví raz a to ju potom pustili ešte niekoľkokrát, holt niekto si vydával nový album a potreboval malé promo. Inak čo sa samotného filmu týka dosť som sa nudil. Jedna hviezda za občasné komediálne vsuvky v postave Kevina Harta a tá druhá za Meagan Good.

Jízda švárů (2014)

Totálny priemer, ktorý vyfučí z hlavy skôr ako nabehnú titulky. Jeden z tých filmov, ktoré ja radím do kategórie pozrieť a zabudnúť. 50%