Půlnoc v Paříži (2011)

Jeden z nejlepsich Allenovych filmu posledni doby - vynikajici oddychovka, velmi inteligentni scenar, skvely herci - vyborny filmovy zazitek tedy zarucen.

Dluh (2010)

Jako film dobry, ale co si budeme nalhavat, agenti v te dobe nebyli evidentne nic extra. Dluh funguje jako slusne drama, ale jako napinavy thriller to uz je horsi (s trochou predvidavosti vas maloco prekvapi).

Země mrtvých (2005)

Klasicka zombie vyvrazdovacka - velka skoda, ze chybi alespon naznak scenare.

Věc: Počátek (2011)

Naprosto zbytecny film, s puvodni Veci nemel mit nic spolecneho, pak by to byl obstojny horor.

Vyměřený čas (2011)

Trestuhodne nevyuzity potencial a jeste zainteresovani nehodicich se (=slabsich) hercu.

Správci osudu (2011)

Takova prijemna oddychovka - neurazi, ale ani nijak neprekvapi (krome hereckeho vykonu Damona samozrejme).

Milý Frankie (2004)

Az moc predvidatelny - ten film nicim neprekvapil, spis naopak. Ani natoceno to nebylo nijak extra dobre. Gerard Butler se pro tenhle typ roli taky nehodi. Nejedna se vyslovene o spatny film, jedno podivani se da prezit, ale jen jedno a dlouho ve vas dojmy z filmu nezustanou.

Voda pro slony (2011)

Mirne nadprumerna romance - kdyz je kvalitni reziser, i z toho Pattinsona lze vytahnout alespon usmev :D stejne prijemne prekvapeni jako treba Laska a jine zavislosti, na jedno shlednuti akorat. V te kupe bezduchych romanci poslednich let, je to proste zpestreni.

Tintinova dobrodružství (2011)

Po filmarske strance vyborne, po technicke a technologicke strance super - ale ja uz na takoveto filmy nejsem, nebo ja nevim, na me moc nerealne (coz vlastne ale dobrodruzne casto znamena).

Rychle a zběsile 5 (2011)

Lepsi akcni film, ale ja na podobny styl proste nejsem. At na film koukam jak chci, tak proste nejvetsi slabinu vidim v hereckych vykonech, pritom to k podobnemu filmu asi proste patri, moje krevni skupina to vsak neni. Prislo mi to zbytecne zdlouhave, predvidatelne, misty nerealne az moc, slabiny scenare ani nebudu zminovat. Pry to je ale nejlepsi dil serie, coz mi rika, ze mam byt rad, ze jsem videl akorat jednicku.