Stráž (2021)

Kurvylenko to nevytrhne a režisér krom toho, že je jako vždy rutinní je tu i nudný a přišlo mi to nekonečný.15%

Pach krve (2021)

Tohle je kurwa špatná odbočka v rámci série i žánru kterej však dávno umřel. Srát na to 1* z milosti.15%

Pistolera (2020)

Ženská verze Desperada. Akce sice dost, ale postavy na hovno a ani Trejo a Davi to nevytrhnou.20%

Last Rampage (2017)

Totální píčovina kterou je zbytečný ztrácet čas. Ani těch pár kvalitních herců tu na ploše naprosto hloupě omezeného scénáře nemá šanci nic kloudného předvést. Téměř odpadní záležitost.10%

Za čárou (2021)

Další pompézní hovno ala Netflix. Když strhnete tu navoněnou slupku dostanete jen páchnoucí pukanec.15%

Meet the Blacks (2016)

Určitý potenciál na kvalitní parodii tu byl, ale zpracování drhne a z pokusů o vtipy zůstala jen velká křeč.15%

Nocturna (2020)

Pseudo rádoby psycho thriller s prvky hororu který, ale neví čím vlastně je a ve finále jen nudí a uspává.15%

Půlnoční nebe (2020)

To podstatné napsali moji oblíbenci. Já nějak tímhle nudným pseudoart scifi nemám zapotřebí ztrácet čas.10%

Protiútok (1981)

Mohlo to bejt lepší než první díl, ale tady to opět zabil režisér svou statickou a nudnou režií. Neakční nuda.20%

V ostře sledovaném pásmu (1978)

Nudná a nezáživná typicky ruská agitka plytká jako většina jejich takzvaných vojenských filmů. Ani akční ani zvráceně zábavné, tak sakra co s tím. Že já na tyhle skvosty pořád koukám...15%