Špatná společnost (1995)

Zajimavej psychothriler ve kterym se poradne nevi kdo je kdo kazdopadne finale stoji zato jeden z filmu kde mi nevadi Roberts a konec koncu je to stejne Henriksen alias hatchet man kdo je tu nejvic nad veci prijemne mraziva zabava

Měsíční past (1988)

na svou dobu dokonale scifi becko mraziva atmosfera a skvela hudba ktera vtahne do deje velmi temne a zaroven presvedcive ty triky sou na nizkorozpoctak opravdu v pohode a nektery dnesni miliardovy projekty by si z tohoto dila meli vzit mustr jak delat za malo penez hodne muziky

Zuřivost (1995)

Zurivej Gary Daniels v akci! americkej ucitel kterej jenom nahodou umi karate je predelanej na totalniho masakratora plusem filmu je minimum hluchych mist a opravdu kvalitni akce kterou melo producentske duo Pepin Merhi proste dobre zmaknutou ten americky vlasteneckej konec tam sice bejt nemusel ale jinak velice kvalitni narez

Falešný únos (2000)

.Tak ted pujdu treba proti celymu CSFD ktery tohle dilko ohodnotilo jako 62 nejhorsi film ale mne se to krute libilo! je to posledni kvalitni kousek kdysi akcniho ranare Firstenberga ktery sel v 90 letech uz pekne do sracek ale nez nas zacal bavit odpady jako zakerny lek nebo pavouci2 tak stvoril tenhle zetkovej narez i kdyz to neni ani jeho zasluhou ani zasluhou Erica Robertse ktery tu svou image pridrztasky dotahl k dokonalosti tenhle film udelal a to doslova Bryan Gennese ktery si tu strihnul celkem slusnyho zaporaka ale predevsim zplodil ten nejabsurdnejsi scenar ze sem z toho sel do kolen skoda ze se potom co se nechyt jako herec nedal na psani scenaru protoze by na zetkarskym poli nemel konkurenci! jo a vzkaz pro vsechny co tvrdi ze film se snazi pusobit vazne tak to ani napad ta nadsazka je tam patrna od zacatku viz ta milenecka dvojice co dej filmu sleduje v televizi normalne to u mne maj takovy ulety za tri hvezdy ale tady musim jako antifanousek Robertse jednu pridat za to jak ho Genesse na konci rozkope na hadry! a chvili predtim dostane dokonce nakladacku od zensky! to moje srdce zaplesalo a uznale sem zatleskal jeden z nej uletu co sem za posledni dobu videl a to hodnoceni mne trochu zarazi mam pocit ze je to tu samej kritik co neumi ohodnotit fakt zabavnou blbost nebo je to tim ze takovy filmy miluju a sem tu asi jedinej kdo vi u mne kazdopadne za 4 hvezdy a basta!

Grázl (1996)

To je moje pointa ty mas zbran ale ja mam zbrane! druhej nejlepsi Bosworthuv film a po pravde neni to tak uplne jeho zasluhou kdyby to bylo cely jenom o agentu Carlu Savakovi tak je to na 5 hvezd mne ale trochu sralo jak Bosworth vychovaval toho malyho cernouska ale jinak zaverecna bitka na strese byla ok a kreace co tu predvedl Bruce Payne by utahli tri filmy tak hustej zaporak se fakt vsude nevidi

Duchové Marsu (2001)

Kdo umi ten umi! filmy co Carpenter reziroval a jeste si k nim slozil hudbu proste nemaj chybu kombinace akce scifi a hororu proste masakr na marsu! kam se na to sere Doom a podobny zvasty

U.S. Seals 2 (2001)

Bezvadne zabavna beckova jizda jsme na ostrove kde kdyz vystrelite tak vybouchne! co se da delat? no holt se budem rubat a jako bonus rozleptavat protivniky kyselinovymi koulemi! muj oblibenec z Acapulka heat Michael Wotrh to ma v noze a zaporak Damiana Chapy je rovnez ok navic ten konec kdy to s nim hlavni hrdinove velmi solidne rozcisnou je opravdu slusny beckovy trash masakr

Tropická bouře (2008)

Jediny co ti poslu bude hovno z majonezou nejlepsi komedie poslednich let bavil sem se kralovsky a priznam se ze toho Toma Cruise sem fakt nepoznal nejpeckovnejsi je scena skutecnyho masakru kdy se herci domnivaj ze je to nahrany hele to vypada skutecne to sou dobry efekty!

Horké prachy (1996)

Pro mne tezce zabavny akcni becko ktery od zacatku jede na linii nelogicnosti znicenych aut prestrelek a nekorektnich hlasek jo a taky mne potesila pritomnost Trevora Goddarda

Octopus (2000)

Z toho co tu pisete je mi do breku.. to tu vazne nikdo nepozna kvalitni brak? od mistra mistru vsech silenosti a meho oblibence Johna Eyerese Jedna rada pro radoby milovniky kvality zapomente ze je to realita vypnete nemyslete tohle superbecko prece nemuzete takhle zprznit na palube ponorky radi digitalni chobotnice a hlavni hrdina uklidnuje namornika kterej zmagoril a je v hajzlu z toho ze nechal doma rozsvicena svetla! boze tohle je super zabava a ma to miliardkrat vetsi hodnotu nez veledila vznikajici v soucasnosti ktere si na opravdu zabavny beckovy zanr jen hraji