Letiště 1975 (1974)

Tak letiste slo druhym dilem lehce nahoru tentokrat se nastesti uz od 30 minuty neco deje je to celkem napinavy i kdyz trochu nerealisticky a taky ta stopaz je rozumnejsi Heston je sympatak a komu prisla ta zachrana akce nerealna doporucuji Katastrofu letu cislo 19 to byla blbost na podobny tema tohle jeste uslo a zajimavosti je ze vsechny zabery na letici letadlo i prechod Hestona do nej vykradl trashak Rodney mc donald do svyho transportu to jenom potvrzuje teorii ze vsechny kvalitni filmy na toto tema jiz byli natoceny a dneska uz se holt jenom vykrada kazdopadne urcite o hvezdu lepsi nez prvni film nic svetobornyho ale aspon jsem se neunudil k smrti

Únos letu 285 (1996) (TV film)

Po pravde nevedel jsem co od toho cekat ale kazdopadne dalsi trash to nebyl tohle je spis seriozne mineny drama ktery je i docela uveritelny neni tu zadnej hrdina co vsechny zachrani a vicemene to ukazuje jak by se podobna situace vyvijela v realu jo a taky konecne nejaka slusne zahrana role v podani Anthonyho M Halla takze celkove vzato nic prevratnyho ale docela koukatelna zalezitost

Noc žraloka 3D (2011)

A vite co? jdete se vsichni bodnout mne se to libilo je to pripad ptakoviny tak ultimatni ze proste nemuzu jit pod 3 hvezdy uznavam ze ty herci sou dost hrozny ale nastesti nedostanou moc velkej prostor a jeden po druhym mizi pod hladinou uplne nejvic ultimatni pak je ta pointa filmu to nebudu prozrazovat to se musi videt kazdopadne jestli to nekdo bral vazne tak se nedivim ze mu to nelibilo tohle je v prvni rade bezmozkovy becko ktery se chvilema snazi tvarit jako acko ale nastesti jenom chvilema rychle to ubehne a marna slava ale Ellis mne opet nezklamal styl tohoto rezisera se mi proste libi a uz se tesim na dalsi kousek tak trochu doufam ze jeste vezme do ruky nezvratnej osud a trochu ho ozivi jo a vzkaz memu oblibenemu uzivateli POciSEMOVi sorry ale tentokrat se tezce neshodneme asi si holt jeste pro takovy ultimatne zabavny odpadni zalezitosti nedorostl jasne ze to byla picovina ale ja mam zabavny picoviny rad tak trochu nadhledu lidi

Nezvratný osud 5 (2011)

Tvurci se pokusily zvratit osud slusne natocenou uvodni scenou 3D maka naplno ale stejne mne to v kine nejak nechytlo je na tom az vylozene moc videt ze to nedelal Eliss chybi mi tu jeho svih a vtip ty herci jsou snad nejvetsi parta dementu co se v serii objevily a nejvic je ten magor co uveri ze kdyz nekoho zabije tak se zachrani pardon ale to mi prislo naprosto uhozeny po ctyrce kterou tu kazdej odsuzuje ale mne se libila je to palec dolu krome ty uvodni nehody uz to zachranuji jenom tradicne drasticky smrtaky nejvic v pohode je ten gymnastickej celkem se povedli ty zaverecny titulky byt Ellis je mel ve 4 dilu jeste vymazlenejsi a pokud se tenhle reziser neobjevi z nastupem 6 dilu pokud bude tak uz to ztraci smysl mozna ze vsechno by melo jednou skoncit aby z toho nebyl nezvratny propad

ABBAmánie (1977)

Hodnoceni je tu za nehereckou slozku filmu pekny koncerty s chytlavymi pisnemi ja na Abbe mimochodem taky vyrustal a po pravde jeji hudba je sice stupidni ale na odreagovani skvela jenom ten reporter zoufalec mi moc vtipnej neprisel to z toho evidentne chtel nekdo vytvorit neco vic a to moc nevyslo

Cesta peklem (1995)

Koukat na to slo i kdyz akcnim filmem bych to nenazval a co se tyce pokusu o priblizeni kaskaderu obycejnymu divakovi tak to taky moc nefunguje pusobi tu spis nez jako prijemni tvrdi chlapi jako arogantni floutci hlavne ten Novy mne dost sral ja ocenuji ze je to celkem neotrely pokus o neco jineho ve stojatych ceskych filmovych vodach byt to pusobi lehce kostrbate ale nekteri herci nebo spis neherci coz plati hlavne pro Jakla kterymu nejde uverit ani dobrej den jsou celkem v pohode a nejvic nad veci je Brzobohaty ktery veskery dizkuze ukoncuje nekompromisnim jdi do hajzlu

T-N-T (1997)

Ale jo docela to uslo zadna megapecka ale Gruner je solidni kopac ma to nenarocnou stopaz dobre to odsejpa reziser co to zpunktoval neni zadna elita ale jediny co by se mohlo na tomto mega jednoduchym filmu zkazit je akce a k tomu nastesti nedoslo takze solidni prumer dalo se na to koukat

Bojovníci krve (1993)

No Firstenberg uz zvladl akcnejsi kousky tady se fakt pulhodiny keca nez se zacne neco dit zaplatpambu film zachrani nastup meho milacka Zagarina na scenu kterej Bradleyho naprosto vymaze s filmu mozna neni tak narachlej ale vypada tisickrat lip a jeho postava je mnohem presvedcivejsi tim ze je prirozeny proste dobre vypada a nemusi nic hrat Bradley se o to snazi ale vyzniva to dost chabe misto fightu coz je asi to jediny co umi si tu hraje na hroznyho burana z Texasu nosi kovbojskej klobouk hraje na kytaru a zpiva a pripravuje vajicka na vezensky zpusob to hodnoceni je vylozene jenom za Franka on ten film celkove za moc nestal ale ten Frank se mi zase moc libil

Pouštní bouře (1999)

Predstavujes si to jako Wynorski valku! ano presne tak dalsi lehce nekonvencni Jimuv kousek koreknost se tu moc nenosi a tak se Arabum nadava do velbloudaru a cernochum do negersky kopy sracek a do toho asi stokrat za film zazni ze je treba nekomu nakopat zadek ovsem za to Jim nemuze ten dokonalej dabing neni jeho prace

Megakrajta versus Gatoroid (2011) (TV film)

No tentokrat asylaci celkem prekvapili prave sem to zkouknul a musim rict ze to bylo stejne hrozny jako ostatni snimky teto velkovyrobny shitu ale mne se to buhviproc libilo mozna kvuli reziserce meho mozna nej hororu Pet Sematery ktera pak sla taky do sracek ale toto mne proste kupodivu bavilo nevim cim to je asi starnu mozek mekne a budu tu vyzdvihovat vetsi a vetsi odpady ale tenhle byl alespon zabavny coz u Asylum neni vzdy pravidlem