Nikomu nevěř (2008)

Tak sem dostal bezva namet na nejlevnejsi film budem z kamosem jenom tak chodit sem a tam po lese po stale stejnych mistech jeden bude predstirat ze ztratil pamet a ten druhej ho obvinovat ze je vrah film udrzi divaka do konce jenom protoze je napjatej jaka ze je pointa a neni zadna ten konec taky nesokuje Phillips chce bejt za drsnyho psychopata ale ja mu to nezeru ani nahodou jedna hvezdicka za ten luxusne vypadajici les ve kterym se odehrava prvni pulka filmu skoda z tohoto se dalo vytezit o dost vic

Útok na ponorku II: Klamný cíl (1998)

Jednicka se mi libila vic tohle uz je o nicem plati heslo ze moc recyklace skodi je to furt to samy timhle mne Ray neoslni umi to lip

Ultimátum (1997)

Bernhardt taky zadnej akcni hrdina nebude u podobnejch zetkarskejch projektu dela hodne hlavni predstavitel a kdyz film nestoji za nic a ten co v nem hraje taky ne pak tezko hledat neco pozitivniho teda krom toho ze sem to ve zdravi dokoukal

10 000 př. n. l. (2008)

Vid ze mne nesezeres?! az na vrchol Emmerichovsky stupidity ten savlozubej tygr byl pekne udelanej ale jinak je to tak neskutecna primitivita ze to strci do kapsy den nezavislosti a 2012 dohromady a co fakt nechapu proc frajerka ktera zije 10000 pred nl musi vypadat jak modelka z 21 stoleti neskutecne desny Emmerich uz nicim jinym nez miliardovym hrobarem nebude a dokud na to ty duty hlavy budou chodit do kina budou se podobny skvosty tocit dal bohuzel...

Ponorka v ohrožení (2001) (TV film)

Casper Van Dienovi neni co zavidet kdyz dostal k ruce ponorku jejiz posadku tvori zacatecnici vypatlanej vlastenec kterej je presvedcenej ze vypukla valka a banda papousku ktery nemyslej a konaj kdyby jim ten cvok co prevzal veleni ponorky rekl aby odpalily sami sebe jejich reakce by byla rozkaz!!! jedna hvezda za to ze se po hodine zacalo neco dit a toho vylizanyho zelenyho mozka vodpraskli aspon neco

Útok na Alžbětu (2002) (TV film)

Typicky levná, podfinancovaná a vesměs nudná televizní produkce, ale pár malých pozitiv jsem tu aspoň přeci jenom na opakované shlédnutí našel. Pravda je, že podobnýmu typu filmu škodí, když se bere přehnaně vážně jako tento, ale aspoň sem tam nějaká koukatelná akční scéna se tam najde hlavně v první polovině. Je fakt, že ve chvíli kdy se rozjede únos, tak je to celé předvídatelné až do konce a pokud se těšíte na nějaký boj s teroristy na lodi, tak si nechte zajít chuť. Další věc která mě mrzí, že i když se tu objevil můj oblíbenec Jerome Ehlers, tak nemá na hodně omezeném prostoru prakticky šanci cokoliv předvést, ale ok abych tomu nekřivdil, tak na úplný odpad to není. Na to se nejrůznějších jiných výtvorů v této kategorii najde pořád ještě dost.15%

Operace Delta Force 3 (1998)

Genialni sjetej hacker utoci! a s nim i zetkarsky nevelmistr Mark roper nebyt jakz takz sympatickych hrdinu je to vylozene na odpad ale to vsechno co prislo pod nazvem operace delta force

Tajný agent (2000)

Hrozná kravina. Uniká mi za co jsem dal ty původní 2*, ale na repete to neobhájí ani náhodou. První hodinu se ve filmu vůbec nic neděje, až jsem málem zdechnul od nudy a blonďák Bosworth obarvený na černo s přilepeným knírkem to teda bylo něco. Až na konci se to aspoň jakž takž rozjede a poslední dvacetiminutovka je i docela akční, ale to už nezachrání tu předchozí nudu. Bosworth natočil i větší sračky o tom žádná, ale toto už je každopádně z doby kdy jeho kariéra byla vesměs v kopru a když ho z té doby chci vidět aspoň v něčem zábavném, tak si pustím radši Mach 2 od Freda Olena Raye. Robert Lee už tu měl svůj zábavný vrchol (Crackerjack 2) taky za sebou, takže oproti současným odpadům to sice nebylo nic co bych měl potřebu hned vypnout, ale to neznamená, že by to byla nějaká výhra.20%

Půlnoční peklo (1996) (TV film)

Zacatek je opravdu solidni pak uz jenom nuda nuda nuda pribeh je naprosto zmatenej a chvilema sem fakt nechapal kdo je kdo tohle je bohuzel film kterym se Bosworth definitivne vydal na cestu ze ktere neni navratu

Věštec (1999)

Tento film by tak hroznym zetkem nebyl stacilo by vymenit hlavniho hrdinu a bylo by to ok je to celkem koukatelny ale ten Don Dragon Trapon mne celkem iritoval