Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Komedie

Recenze (4 169)

plakát

Legie (1998) (TV film) odpad!

Neznamy psychopat co vyvrazdil zakladnu mel vyvrazdit i cely stab rezisera Jona Hesse jmenovite protoze kdyz neumi totalni zetka natocit aspon dementne vtipne tak je mi opravdu zahadou co v tomto zanru pohledava jeste ze v roce 1999 definitivne skoncil mozna sem naivni ale verim ze mu nekdo zodpovedny nasadil sveraci kazajku a poslal tam kam patri do psycharny

plakát

Johnny Mnemonic (1995) odpad!

Dukaz o tom ze nez se Keanu Reeves stal hvezdou Matrixu musel si projit taky solidnima srackama ultraslatanina kterou nezachrani ani pritomnost Dolpha Lundgrena ted bych z dovolenim pridal tak trochu po cesku interpretovanou scenku po premiere filmu kritik zpovida rezisera jee dobry den pane Longo a vam se pane Longo ten film jako libil?!

plakát

Tajní agenti Crash & Byrnes (2000) odpad!

Snažil jsem se na opakované shlédnutí najít na tom filmu aspoň nějaký pozitivum, ale nejde to. Tohle je regulérně nejhorší buddy movie (rádoby) akční film všech dob, kdy dvojici hrdinů tvoří opět už standartně drsně se tvářící nemehlo Wolf Larson kterýmu toho tvrďáka neuvěříte ani náhodou a aby to byl ještě větší opruz, tak jako parťáka mu dali pro změnu totálního teplouše kterej mě sral jenom se v tom filmu objevil. Jediná Joanna Pacula v záporný roli jakž takž obstojí, ale bylo mi jí spíš líto, že se nechala naverbovat do takový ultra sračky. V akčních scénách si pak asi někdo řekl, že když se bude permanentně klepat kamera a obraz bude celý rozmazaný, tak to bude cool. No nevím co k tomu ještě psát tady je každý komentář zbytečný. Odpad všech odpadů.0%

plakát

Halloween III (1982) odpad!

Reziser tyhle poblijarny by mne byt verejne zbicovan a pak podriznut samotnym Myersem za to ze si vubec dovolil vzit si nazev me nej nej nej vyvrazdovaci serie do nazvu tyhle ultradementekretenskyvylizany superodpadchudakoviny maloco mne v historii filmu tak irituje jako totok a nepiste prosim nikdo ze to neni o myersovy a tak se to ma brat to v zadnym pripade! meli si to proste pojmenovat jinak a hotovo ale to uz se asi opakuju uff ruce se mi klepou kdyz tenhle komentar pisu vemte vsechny co s tim maji neco spolecnyho a ztrestejte je! tohle je urazka nejvetsiho kalibru!!!!!!!!!!

plakát

Street Fighter: Poslední boj (1994) odpad!

CHA CHA CHA!! retardovane zabavny filmy mi nevadi ale tenhle namet na zabiti 100 minut zivota+ par mrtvych mozkovych bunek navic uz nemusim nikdy videt pan trapka JCVD ukazal svoje moznosti a filmy podle her ukazali jakym smerem se budou ubirat bohuzel...

Critters 4 (1992) odpad!

Jenom 2 Critters v super vaznym podani?! tak to ne tenhle dil uz vzniknout nemel je to o nicem a zabava predeslych se vytratila a natahnout tuhle naprosto antizabijackou nudu na 100 minut? tak to je vazne na pest

plakát

Poslední sestup (2000) (TV film) odpad!

Vykradenej cllifhanger od a az po z s Prochnowem ktery uz se propadl do totalnich bazin a bohuzel to neni zabava ale jen totalni traparna a vic k tomu nenapisu pac nemam cas ztracet cas...

plakát

Aligátor 2: Mutace (1991) odpad!

Zmutovany pokracovani ktery jen parazituje na prvnim dilu opravdu smula ze kdyz nekdo natoci laciny slusny becko ktery slusne zaboduje tak musi nekdo natocit pokracovani ktery to cely pohrbi opravdu ODPADNI ALIGATOR

Octopus 2 (2001) odpad!

Po superzabavny jednicce ktera si na nic nehrala tu je pokracovani ktery melo zjevne vetsi ambice nez rozpocet tohle mne proste nebavilo a ta scena kdy chobotnice obepina sochu svobody... tak to bylo moc i na mne Yossi Wein holt neni John Eyres a v zanru beckovyho hororu nema co pohledavat

plakát

Ledová planeta (2004) odpad!

S prehledem nejhorsi Lundgrenuv film nevim co to melo bejt scifi? akcarna? nebo parodie na to? nebo parodie na parodii? to asi nejspis jak rekl Dolph ty nemas budoucnost a ja pevne doufam ze takovyhle shitky taky ne