Tajná centrála (2022) odpad!

Tohle produkoval Bruckheimer? No tak to mě teda poser na holý záda, kam ten svět spěje...0%

Bullet Train (2022) odpad!

To jsem si zase pěkně naběhnul. Když už se skoro po půl roce podívám do kina, tak to skončí takovým průserem epických rozměrů. Takže co tu máme? Vlak plnej nesnesitelných debilů kteří se všichni unisono snaží tvářit drsně a přes držky cedit krutopřísně černohumorný hlášky, ale absolutně to nefunguje. Tady si prostě někdo hrál na Tarantina, ale neviděl ho ani ze šinkansenu. Všechny postavy absolutně na pěst včetně znuděnýho Brada Škyta co vypadá jak bezdéčko. Jestli fakt končí s hraním, tak nic horšího už na rozlučku udělat nemohl. Takže ok pojetí totálně retardovaný a srovnával jsem se s ním, ale může mi doprdele někdo říct proč tam není ani jediná akční scéna která není zpomalená nebo debilně sestříhaná? Krev stříká na všechny světový strany a celý je to samoúčelný. Jestli je tohle budoucnost akčního filmu tak to sbohem, ale většina je spokojená, takže mi můžete zase nablejt do pošty jak si nemám co namazat na chleba. Každopádně od Fast and Fekalious 8 mi nebylo v kině takhle stydno. Zatím jednoznačnej kandidát na odpad roku.5%

Agent Game (2022) odpad!

Gibson padl na dno. Lze se z něj dostat nebo na něm setrvat. Osobně doufám v první možnost.0%

Věznice vyvolených (2022) odpad!

Strašná debilita kouzlo nechtěnýho to má, ale ne tím žádoucím způsobem. Proč Vyliž znuděně proplouvá těmito filmy už víme a nezbývá než doufat v důstojnou rozlučku v Bílým Elefantovi. Víc už z toho nebude.5%

Terčem zabijáků (2021) odpad!

Trapná rádoby love story co se v druhý půlce změní v nefunkční thriller. Nedokoukáno, rozhodně nebrat.0%

12 hodin na odplatu (2022) odpad!

Sorry, ale musím dát odpad. Bruce je mi líto, ale tohle není ani tak o něm jak už je zvykem v poslední době, ale že hanba nefackuje tu zbylou sestavu ať už je to Grillo, Messner nebo Leon, že skončili v takový žumpě. Trailer dával jistou naději, ale je to totálně nezvládnutá tragická záležitost.5%

Texaský masakr motorovou pilou (2022) odpad!

Jděte s těmi remaky hororových klasik pro new age generaci už do hajzlu. Nezvratně a definitivně.0%

Fortress (2021) odpad!

Kde nic není ani smrt nebere. Napoprvé jsem to pravda moc nevnímal napodruhé je to jasný odpad.5%

Všude dobře, sám doma nejlíp (2021) odpad!

Ještě větší peklo než jsme doufali a nejhorší znásilnění staré klasiky ever. Víc psát nemá smysl.0%

Vrcholný predátor (2021) odpad!

No vida Vyliž nikdy nezklame a měsíc co měsíc vydává novou PECKU! Ironicky myšleno hodnocení tradiční.5%