X. - Smazáno ze systému (2018)

Evidentne nekompetentna policistka pripominala mix Sagy Norenovej a Monka v jednom. A to nie je teda nic pre mna, kedze ma neoslovila ani ujeta Saga z Mostu. Vizual vyborny a napadity, ale po hodine obratenej Budapesti sa mi uz obracal zaludok. Pribeh tak tuctovy, az mi zaver bol ukradnuty. 2* juznym susedom za snahu.

Mesiáš (2020) (seriál) odpad!

Nuda od prveho dielu.

Kůže, kterou nosím (2011) odpad!

SPOILER: Antonio si preoperuje chlapca, ktory znasilnil jeho dceru, na byvalu zenu, co ho podviedla s nevlastnym bratom a upalila sa pri uteku v aute. A ano, jeho chyzna je jeho tajna matka :DDD Nemozem uverit tomu, ze toto bolo natocene v roku 2011. Vizual ako z 80tych rokov, zenska v celotelovych pancuchacoch, kazda jedna postava sa spravala ako regulerny blazon a kompletne iracionalne. Pri niektorych scenach som doslova isiel puknut od smiechu. Dopozerane zo zvedavosti, kolko stupidit ma scenarista este v talone..

Dva papežové (2019)

1. Vobec ma to nezaujalo. 2. Bolo to inspirovane udalostami neskutocnymi 3. netflixovska liberalna propaganda zatemnuje autorom mysel 4. bola to nuda 5. dabing chybal v dobrej stvrtine filmu, jeden moderator bol nadabovany a dalsi traja nie... to som fakt nepochopil. Celkove hodnotenie 1* ani neviem za co. Asi, ze sa to dalo dopozerat.

Joker (2019)

Priemerny film. Aj ked ocenujem snahu o vykreslenie mentalneho stavu Jokera, v tejto kategorii su omnoho kvalitnejsie snimky. Keby sa nejednalo o postavu Batmanovho Jokera a neucinkovali by tam 2 herecke superstars, tak by o tento film nezakopol asi ani pes.

Anna (2019) odpad!

Absolutny megaodpad! Dej sa udajne odohrava v Sovietskom zvaze v obdobi medzi 1985-90, no tvorcovia sa ani neunuvali zobrazit Rusko tej doby. Do modernej Moskvy tu pridali zigulak, tam sovietsku vlajku a v pozadi sa premavaju jedna radost auta zo sucasnosti, sukromne predajne s farebnymi vykladmi, moderne dopravne znacky, komparz v sucasnom outfite atd.. Uz som vedel, ze je zle ale bolo este horsie. Hemzilo sa to mobilmi, digitalnymi fotakmi, ale najviac ma dorazila scena, kde dvaja sovietsky fetaci ROKU 1987 maju v smradlavom byte NOTEBOOK, na ktorom si Anna vyplni prihlasku v programe, co sa podoba na MS Word 2000. Hlavne, ze v KGB nemali ani pisaci stroj :D To uz bolo aj na mna privela a cely film je len o tom ako Anna bud vrazdi alebo sulozi (zrejme presulozila asi polovicu KGB a Pariza). Na tento "meisterstuck" som sa nedokazal divat viac nez hodinu, a aj to bolo strasne trapenie. Tvorcovia nemaju vsetkych 5 pokope, alebo su uplne zufali vyprodukovat akykolvek odpad.

Tajná posedlost (2019)

Na pobavenie, director of photography sa volal Eitan Almagor :) Ale magor som bol skor ja, ze som to zacal vobec pozerat.

Haunted (2018) (seriál) odpad!

Mal som co robit aby som dopozeral jednu cast, cez druhu udelujem tomuto pocinu hodnotenie.Toto by mozno fungovalo v 90tych rokoch ale dnes ani nahodou. Tie kecy, ksichtenie akoze skutocnych ucastnikov su absurdne.

Černé zrcadlo - Smithereens (2019) (epizoda) odpad!

Druhy prepadak v 5. serii az sa bojim pustist si dalsiu epizodu. Toto nudna nuda, ktora nam vysvetlila to co uz davno vieme, ze zavislost na mobiloch je zla.. Herecke vykony boli dost slabe, ale stupidita scenara nemala hranic. Jeden priklad za vsetky: chlapik sa zasekne s autom na poli, co je uplne otvoreny priestor. No odstrovac nemoze strielat lebo mu rukojemnik v aute zaclana a on ten odstrelovac asi nema nohy, aby sa posunul o par metrov tak aby mal krasny vyhlad na Scottovu hlavu :)