International (2009)

Paráda. Atmosféra, soundtrack, Clive v kabátu, Naomi bohužel taky v kabátu. Naprosto věrohodně jsem si u toho chrochtal, až na mě zavolali veterinu, prej zánět býčích žláz... (z chrochtání?). Škoda jen toho urychlenýho konce...

I'm Still Here (2010)

Udělat si ze všech takovej rybíz a neváhat přitom poškodit svý jméno, kariéru, prostě všechno, to chce ještě větší koule, než s jakýma šel Honza do světa

Comeback (2008) (seriál) odpad!

Nějak takhle vypadá sračka, když se převede do jedniček a nul (tzn. když se vyseru a pak to převedu do digitální podoby).

Jeden musí z kola ven (2011)

Způsob vyprávění se mi na film zdál dost knižní, takže jsem chtěl každou chvíli otočit list.

Alcatraz (2012) (seriál)

Ani bych se nedivil, kdyby se ta "záhada" objasnila tak, že všechny ty Kájínky a Winkelbauery tlusťoch za mlada sežral a pak je po několika letech zase vyblil. Ha ha

Umělec (2011)

Já tak hrozně rád utrácím prachy za dobrý věci, i když neumí mluvit

Wallander (2008) (seriál)

Tak silný emoce ve mně nevyvolaly ani rajčatový špagety v Maškovce. A že to byly dobrý špagety.

Věc: Počátek (2011)

To není film, ale věc uplácaná přesně podle jednoho filmu

Zrození Planety opic (2011)

Také se starám o jednu opici, která se pravidelně bouří v pátek večer a do neděle mám co dělat, abych ji z toho krku setřásl.Navíc jsem v tomto filmu nalezl pro život podstatné ponaučení, že opice stárnou a lidi ne. Jinak jsem se bavil a přitom žral banán.

Pavouci z vesmíru (2010)

Nechápu, proč ty lidi byli tak vystrašený, když jim spadlo modrý z nebe..? Film, ale bohužel po scénáristický stránce vysralo samo peklo