Kovbojové a vetřelci (2011)

...a dvojka by se mohla jmenovat "Kovbojové vzkříšení" nebo "Aliens vs Predators vs Cowboys vs Dolphins". Je vidět, že jsem už klesnul na úplný dno, páč dokoukat film, kterej vznikl tak, že se na brigádě jednomu jednookýmu postpubertálnímu ptakopyskovi rozsypala kartotéka se scénářema a ten následně všechny ty papíry na cikcak smíchal, to chce pořádnou dávku demence.

Noc oživlých mrtvol (1968)

Ty mrtvoly vypadaly jako normální lidi, co se vracej v pět ráno z kalby. Nakalenej bych taky sežral všechno...

Kabinet doktora Caligariho (1920)

Respektuji a uznávám, že na svoji dobu to muselo být VELEdílo, ale já bohužel žiju v době jiný

Psycho (1960)

Já nevim no... Bejt mi přes třicet a bydlet furt s mou milovanou maminkou, tak bych se asi choval stejně...

X-Men: První třída (2011)

Vagónovi bych odpustil, že základ příběhu je jinak převyprávěná jednička s kapkou rozšíření, vždyť to samý dělá Chuck Norris ve Walker Texas ranger a to už je někdo. Ale že tam bylo tolik nelogičností, který by svým množstvím hravě předběhly stejně nelogický zákony týhle vlády, to mě fakt sere. Navíc, když tím potápí všechny tři předchozí díly. Chuck Norris svý předchozí díly nepotápí, remakuje je!

Fargo (1996)

Miláčku, jestli tohle čteš, tak chci, abys věděla, že pokud tě někdy unesu, tak to takhle neposeru :-*

Tmavomodrý svět (2001)

Na to se nedá nic napsat, jen lehce rekapitulovat emoce: během TS jsem uronil slzu, prožíval dojetí, napětí, adrenalin, přátelství, pohodu, legraci, touhu, zradu, ztrátu, užíval si slunečného dne i chladné Anglie, učil se anglicky a nesnášel Němce i Čechy. Dá se toho během dvou hodin zažít víc?

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Než jsem se dostal z toho šoku, jak má Frodo špinavý nohy, tak uběhlo 30 minut a to už Garfield nebo jak se ten místní Brumbál jmenuje rozdělil všechny prsteny, jak po vítezství Stanleyova poháru a já se jen marně domýšlel, co že je to ten Sauron za svini, když si klidně ztratí snubák. Takže jsem se mu po zbytek filmu nedivil, jelikož paní Sauronová byla asi pěkně nasraná, protože ztráta snubáku vztahu moc nepřidá a určitě dělala Sauronovi doma peklo. No a teď fanděte Garfieldovi s Aramisem, když jde hlavně o lásku a vy chcete, aby se paní Sauronová měla dobře.

Sheep Impact (2011)

Ty vole, muž s cejchem smrti má teď cejchu smrti

Czech Made Man (2011)

Čuměl jsem na to za Řehořkovi/Řehořekovi/Řekovi ,bo jak se to skloňuje, přítomnosti, takže jsem měl možnost či volbu, že pokud se mi to nebude líbit, můžu mu za ten ztracenej čas hned jednu nebo i dvě lísknout. Trailer mě nebavil a fakt, že tam hraje Martin Hranáč (neboli pí ča vyvolená) mě donutil přebrousit doma všechny nože. Jenže pak to začalo a já se bavil, takže Řehořekovevovi ji zatím ještě nikdo nelísknul, není důvod, je dobrej