Pok-sun nesmí přežít (2023)

Neobvyklá kombinácia života nájomnej vražedkyne a zároveň života matky vychovávajúcej svoju 15 ročnú neovládateľnú dcéru.Choreografia súbojov bola výborná a nápaditá,mohlo ich byť aj viac.Finále z vopred oživenými krokmi súboja geniálny.

Mira (2022)

Tak Rusi celkom prekvapili,ale ten hollywoodsky lekvár tam nemusel byť.Slušné CGI.

Let the Right One In (2022) (seriál)

Páčilo sa mi,že to malo hlavu aj päty a súvislosti a slušné obsadenie.Ale vraj seriál nepokračuje,no škoda.

Tři tisíce let touhy (2022)

Fantasy na zamyslenie.Ako človek starne,tak si uvedomuje prchavý účinok dôležitých životných želaní,ktoré sa na záver ukážu ako zlé.Finále už na dorazenie nezvládnuté.

Wednesday (2022) (seriál)

Tim Burton sa nezaprie a Jenna Ortega v životnej roli.Parádny čierny humor.

Pamela: Příběh lásky (2023)

Má život ako na horskej dráhe,ale úprimne povedané ,nie je to len sprostá blondínka a sex idol,ale hlavne zranená duša,ktorá si prešla peklom zneužívania v detstve a následkami,ktorých sa nevie zbaviť doteraz.Ale dôležité je,to uvedomenie si lásky v samú seba,čo je sľubný začiatok po tých všetkých chybách v živote.P.S.číta knihy,takže fasáda niekedy klame.

Andor (2022) (seriál)

Slušný seriál zo sveta Star Wars,ktorý je úplne prekopaný viacmenej do sveta dospelých.Chvíľu trvá kým sa to rozbehne,ale potom je to už pozerateľné a zaujme.

Willow (2022) (seriál)

Bolo to ako jazda na dvoch koňoch,ktoré sa pomaly rozchádzajú.A ktorým smerom sa vybrať?