Pýcha a předsudek (2005)

Taková láska mě opravdu dojímá.. knížku jsem nečetla, takže jsem nevěděla děj a pořád jsem trnula napětím a fandila jim.. moc krásné, tomu není co vytknout!

Fontána (2006)

Když jsem tento film viděla poprvé, nepochopila jsem ho a tím pádem se mi moc nelíbil. Teď jsem si ho konečně pustila znovu a jsem nadšená. Zajímavý nápad, skvělí herci, úžasný příběh..

Past na ženicha (2009) (TV film) odpad!

opravdu špatné, nudí mě to, herci mi jsou nesympatičtí.. navíc je to fakt nekonečné, takhle přesně si romantické komedie nepředstavuju..

Mary a Max (2009)

skvělý film, kterému nic nechybí.. je o životě zábavnou formou a k zamyšlení..

Servírka (2007)

Ze začátku mi to přišlo jako hrozná kravina, všichni nepříjemní + ta faleš k manželovi a do toho nevhodný humor, ale po cca půlce filmu se mi to opravdu začlo líbit. Najednou mi to přišlo reálné, prostě běžný život, i jsem se zasmála. Tak jsem začala váhat, jestli dát 3 nebo 4 hvězdičky. Kdyby to mělo slaďácký konec, že by utekla s tím doktorem, dala bych 3, ale naštěstí to tak nebylo, a proto dávám zasloužené hvězdy 4. Na americký film velmi dobré!

Ledové ostří 3: Splněný sen (2008) (TV film)

Ano, romantika a krasobruslení jsou fajn, ale protože už to vidím po několikáté (akorát s obměnou herců), tak už to tolik nebaví.. kopie příběhu z předešlých dílů, takže opravdu nic nového.. sice sympatičtí herci a dobrá hudba, ale celkově to hodnotím jako slabší průměr..

Pirát silnic (2007)

přehnaný humor nemám moc v lásce, ale u tohoto filmu jsem se celkem dobře pobavila.. navíc dobrý příběh, takže spokojenost..

Pekelná jízda (2008)

horší film jsem už dlouho neviděla.. přesně takhle si film s motorkářema NEpřestavuju.. nuda..

Dlouhá cesta (2002)

až moc sladké a trochu kýčovité, ale svoje kouzlo to má..

P.S. Miluji Tě (2007)

velmi pěkné,není to zas nějaká tuctovka.. sice jsem chvíli myslela, že to bude mít typicky slaďácký konec, ale naštěstí ne.. prostě zas jednou povedená romantika!