Avatar (2009)

Tomuto filmu jsem se dlouho vyhýbala, protože až takové scifi nemusím.. nicméně to bylo lepší, než jsem čekala.. pěkný příběh a velmi dobře zpracováno.. každopádně i přesto jsem se nad ty modrý bytosti s velkýma ušima a ocasem nedokázala povznést a proto to hodnotím jako průměrný až lehce nadprůměrný film..

Red Dog - psí legenda (2011)

skvělé.. trochu mi tam vadila ta bitka s Red Cat, to se tam podle mého moc nehodilo, i když to patřilo k odlehčení situace.. ale jinak opravdu moc pěkný film, dojemný příběh a prostě Red Dog :)

Batman (1989)

abych řekla pravdu, tak je to pro mě tak na 3 hvězdičky, ale na to, že je to z roku 89, tak je to velmi slušné, a proto dávám 4.. každopádně mě chytil spíš novější Batman a Temný rytíř.. a i když to Michael Keaton zahrál dobře, tak mi v této roli moc nesedl..

Děvče od sousedů (2008) (TV film)

podle názvu jsem čekala zas nějaký typický americký romanťák, ale byla jsem příjemně překvapena (proto jsem dala nakonec 4 hvězdy, váhala jsem mezi 3 a 4).. když jde o rakovinu, vždycky mě to dostane.. jsem ráda, že to moc nepřeháněli a mělo to fakt příběh.. prostě slušné, stojí to za zhlédnutí..

Čertova nevěsta (2011)

tolik upoutávek a pak tak obyčejná pohádka, opravdu jsem zklamána.. nicméně lepší než ty neměcké pohádky..

Případ číslo 39 (2009)

skvělá práce Jodelle i Renée.. a i když to není něco nového, nečekaného, tak se mi to líbilo.. děti v thrilleru tomu vždycky dodávají jistou šťávu..

Kamarád taky rád (2011)

taková průměrná typická americká romantická komedie.. ani nevím, co víc k tomu říct, takže ve zkratce - jednoduchý a předvídatelný příběh, pár povedených lechtivých scén, hezký pár, moderní..

Hačikó - příběh psa (2009)

pořád ještě nemám slov.. u filmů moc nebrečím, ale při tomto filmu mi nejednou slza ukápla.. opravdu velmi dojemné, obdivuhodné, moc hezky zpracované a zahrané..

Útěk do divočiny (2007)

je to moc pěkně natočené, ale čekala jsem od toho víc, docela zklamání.. krásná krajina a hudba, ale jinak mě to moc neoslovilo..

Horší než smrt (2007)

moc mě to nebavilo, ale za pár povedených scén dávám aspoň 2 hvězdičky..