5 proti 5 (2007) (pořad)

49%?? To je závratne málo. Ani jedna relácia sa mi nepáči viac ako 5 proti 5. Podľa mňa je to geniálne a zábavné. Dal by som 100%, ale dám jednu hviezdičku dole za to, že na odpovede sa nepýtajú ľudí na ulici (ako to tvrdia). 80%

Seznamte se s Davem (2008)

Ja mám Eddieho Murphyho rád v akejkoľvek komédií, a tu sa mi tiež páčil. Niečo tomu filmu chýbalo, nejaká tá emócia, takže preto dávam 80%.

Na kus řeči se zvířaty (2009) (seriál)

Vidím tu, že niektorí ľudia dávajú odpad. Neviem, mne sa to zdalo byť dosť vtipné. "Není tohle Al? Ale, Ale, Ale, Ale, Ale... Ne, to neni al... To je Steve! Steve, Steve, Steve..." 100%

Asterix a Galové (1967)

Ako menší som dostal komiks Asterix a Galovia. Len nedávno som sa dozvedel, že je aj sfilmovaný. Nakoľko sa mi komiks páčil, rozhodol som sa pozrieť si aj film. Bolo to presne to isté, čo v komikse, takže dávam 5 hviezdičiek. A navyše, na tú dobu, je to fakt obdivuhodné. 90%

Vůně ženy (1992)

Nádherný, úžasný film. Al Pacinov suverénny sólový výkon, okorenený jeho veľmi poučnými hláškami. Zvláštne, že v tomto príbehu žena nehrá žiadnu hlavnú rolu, aj keď som to očakával. 98%.

Ratatouille (2007)

Opäť jedna z disneyoviek, ktoré stoja za ten čas. Jedna z tých vtipnejších pixaroviek. 90%

Vzpomínky (2006)

V poslednom čase som si našiel záľubu v takýchto filmoch. Ak som ho chcel pochopiť, musel som si normálne nakresliť príbeh na papier... Pochopíte, keď uvidíte. Samozrejme, film je vynikajúci. Denzel nesklamal, tak isto ani Tony Scott. Výborné, u mňa 95% ( 5% dolu za tú ťažkú dejovú líniu).

Vrchní, prchni! (1980)

Česká komediálna klasika, ktorá je dokonca vtipná. 90%

Hledá se Nemo (2003)

Jedna z naj disneyoviek. Zopár vtipných situácií, silný príbeh a nádherné spracovanie- to si zaslúži 90%.

Kurýr (2002)

Dá sa povedať, že pomaly je to už akčná klasika. Zaslúži si tak 85%, niečo mi tam chýbalo.