Já, robot (2004)

Podľa môjho názoru jeden z najpodarenejších sci-fi filmov posledného desaťročia. Od tohoto filmu som veľa nočakával, pretože niesom veľkým fanúšikom sci-fi. No film ma veľmi prekvapil- hlavne príbehom, pretože som očakával nejakú nezmyselnú naháňačku, kde sa objavia roboti a tak ďalej... No výsledok bol nad moje očakávania, ako som už spomínal. Navyše má film aj dobré efekty a dobrých hercov (Will Smith to zahral perfektne). Preto dávam 90% a odporúčam fanúšikom akčných filmov a sci-fi.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Aj keď má tento serál takmer 500 častí, ktoré som videl už viackrát, vždy si ho rád pozriem. Nevtieravé a vtipné- to, čo by pre mňa mal animovaný komediálny seriál mať. Za samotný seriál dám štyri hviezdičky, no za český dabing jednoducho musím dať ešte jednu. Odporúčam! 100%

Lví král (1994)

Krásny film, na rok 1994 je naozaj veľmi pekne spracovaný. Zopár vtipných hlášok a pesničky dotvárajú zážitok z filmu. Timon a Pumba sú proste úžasný! 90%

Tajemství ztracené archy (2008) (TV film) odpad!

Túto hrôzu je škoda komentovať. Na monštrum ktoré trhá hlavy a úplne neprofesionálny herecký výkon sa nemám chuť pozerať. Tromi slovami povedané- hrôza, des a ODPAD! 0% a veľký palec dolu.

Temný rytíř (2008)

Neskutočný film! Kvôli tomuto filmu som sa prihlásil na ČSFD a tým som spoznal svet filmov! Čo dodať! Po štvrtom pozretí stále zimomriavky a neskutočne dobrý pocit z videného filmu. Snáď len toľko dodám, že Heath to zahral perfektne, ako naozajstný psychopat, pre túto rolu sa narodil. Film má všetko, príbeh, akciu, atmosféru, no proste treba to vidieť, aj keď nie ste fanúšikom netopierieho muža. Úplne niečo iné než Burtonova farebná fantázmagorina. Klobúk dole Mr. Nolan! Plus ešte aby som nezabudol, neskutočne epický, a najlepší soundtrack ku filmu! 110%