S čerty nejsou žerty (1984)

Nejlepší česká pohádka. Neuvěřitelné gagy, skvělý Petr Nárožný a Viktor Preiss, typicky česká písnička, která vám vymyje mozek no a skvělí čerti:-)

S tebou mě baví svět (1982)

Veselohra století. Pro mě rozhodně, protože jsem tenhle film viděl několiksetkrát a pokaždé se skvěle bavím, a v budoucnosti tomu bude stejně :-)

Batman navždy (1995)

Je vidět na první pohled, že Joel Schumacher NENÍ A NEMŮŽE BÝT Tim Burton, i když Eliot Goldenthal, Val Kilmer a Tommy Lee Jones neodvedli vůbec špatnou práci.

Dannyho parťáci 3 (2007)

Mnohem lepší než druhý díl, stejně dobré jako díl první. Al Pacino působí skvěle, je to zkrátka JEHO role

Děti planety Duna (2003) (seriál)

Zatím jsem slyšel jen hudbu Briana Tylera, a ta je zkrátka dokonalá. Takovéto podařené hudební dílo k televizní minisérii se velmi málo vidí.

Tenkrát v Americe (1984)

Dlouho očekávaný film velmi uznávaného a kvalitního režiséra Sergia Leone jsem viděl v prodloužené verzi, a abych řek pravdu, byl jsem ohromen. Takové realistické pojetí Ameriky, ať už v době počátku století, mezi světovými válkami, anebo v šedesátých letech jsem vážně ještě neviděl a už asi ani neuvidím. Sergio Leone a další scénáristi vypiplali tento film k dokonalosti, Ennio Morricone to doplnil hudbou no a skvělí herci ukázali nejen své skvělé herecké výkony. Právem je tento film v první padesátce nejlepších, a já nemohu nic jiného, než říct, že tohle je další film z mála, u kterého mohu s čistým svědomím dát 100%.