Hadí oči (1998)

Od tohoto tvůrce jsem čekal perfektní film. Navíc s Gary Sinisem a Nicolasem Cagem je to dost pravděpodobné. Bohužel jsem se nedočkal. Scénář je dost špatný a to, že film se celý odehrává v prostředí Ringu, to mě přímo deptá. Opravdu mě pan De Palma zklamal.

Mission: Impossible (1996)

Nejlepší film Briana de Palmy. Perfektní scénář, dokonalé obsazení a jedinečné akční scény, samozřejmě na svou dobu. A navíc se to natáčelo u nás... No prostě super film.. Modrá barva??? :-D:-D bláznivá ČSFD

Hráč (1992)

Klasika Roberta Altmana.. hodně povedené

Pretty Woman (1990)

Perfektní novodobá pohádka. Výborně zahrané, výborně vymyšlené. Julia Roberts se díky tomuhle filmu, který se stal skutečnou klasikou, dostala opravdu vysoko. Richard Gere je tady taky v pohodě, tahle role mu pasuje.

Erin Brockovich (2000)

Toho Oscara dostala Julia rozhodně právem! Je to její nejlepší role. Líbí se mi scénář a výborný Albert Finney v jedné z hlavních rolí. Ale Roberts je nepřekonatelná...

Poslední akční hrdina (1993)

Tak takovouhle kravinu jsem už dlouho neviděl! Na Nově jsem to trošku čekal, ale je to horší než to vypadalo. Nechápu Schwarzeneggera jak může na jedné straně hrát Terminatora, kde působí naprosto skvěle a na druhé straně toto, kde působí (jako i v jiných debilních filmech) velmi trapně.

Junior (1994)

S Danny De Vitem se člověk docela nasměje... Jinak ale nic moc

6. den (2000)

No nevím teda... Roger Spottiswoode je vyhlášený svou neschopností a tímto filmem to potvrzuje. Arnold se zase navezl do pěkné kraviny, kde mimochodem hraje obzvlášť hrozně.

Mladej a já (2005)

Tom Arnold a Arnold Schwarzenegger a Jamie Lee Curtis a Linda Hamilton ???? OMFG!!! No, uvidíme.