Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Oh no tak efekty jsou perfektní, což se za tak drahou produkci, navíc od Maria Kassara a jeho C2 Pictures (ha ha dříve Carolco - ó ta náhodná podoba znělky...). Bohužel herecky už to bylo horší, a scénář, no tak to potěš teda. Totálně tím porušili souvislosti a tím pádem zrušili smysl prvního a druhého dílu. Já si ale myslím, že po tomhle si každý vzpomene na perfektní dvojku, a té zůstane věrný. Říkám.. film je to perfektní, ale pokud je to pokračování, musel by být hodně jiný. Cameron dal laťku vysoko a nikdo ho nepřekoná.

Konec světa (1999)

Hodně dobrá hudba, a Gabriel Byrne je dokonalej :-D nejlepší byla scéna se skejtboarďákem a autobusem :-D:-D

Barbar Conan (1982)

Základní film se Schwarzeneggerem, dost povedený celkově, a to bych zdůraznil herecké výkony a samozřejmě hudbu...

Ponorka U-571 (2000)

Výborný Béčkový film, navíc produkovaný skutečnou osobností, Dino De Laurentiisem, který dal možná bohužel opět možnost projevit se režiséru Jonathanu Mostow..

Lepší už to nebude (1997)

To James L. Brooks dal vzniknout seriálu Simpsonovi! Tohle je jeho vlastní film, a můžu říct že je naprosto dokonalý. Jacka Nicholsona už si nedovedu představit v jiném, Helen Hunt hraje výborně a celkový dojem z filmu je naprosto jedinečný. Dávám 5 hvězdiček!!!

Vlasy (1979)

Dost dobrý muzikál, navíc ryze americky patriotický. Je hodně paradoxní že jim ho natočil "náš" Miloš Forman. Každopádně je to docela dobré dílo, stačí ho vidět jen jednou, ale hudbu uslyšíte rozhodně ještě hodněkrát. Americká klasika.

Dennis - postrach okolí (1993)

Smál sem se, ale podruhé už ne tolik, no a víckrát jsem to ani neviděl... navíc debilní dabing na Nově...

Vládce temnot (1987)

Pleasence je prostě perfektní herec a Carpenter dobrý režisér. Další povedený film.

Starman (1984)

Kultovní klasika, narozdíl od komerčního ET je to ale dobrej, možná i super filim.

Útěk z L.A. (1996)

Osobně si myslím že období Russelovy kariéry je rok 1996 - 1997, ale tenhle film to není. Je to Executive Decision a Breakdown. Tohle je Carpenterova zkáza, vůbec mě nenadchl, narozdíl od jeho ostatních filmů...