Loupež po italsku (2003)

Oddychová gangsterka která nenadchne ani neurazí.. Slušnej průměr..

Aeon Flux (2005)

Ale jo, celkem průměrná sci-fi na kterou se dá dívat.. Díky nádherný samici Charlize dávám za tři..

Ultraviolet (2006)

Hrozná blbost, kterou nezachrání ani nádherná Mila na kterou byla radost se dívat.. Jinak film na hovno..

Sněhurka a lovec (2012)

Hezká adaptace známé pohádky.. Pěkné trikové zpracování, místy až hororové ladění.. Skvělá Charlize Theron v roli Ravenny.. Dokonce ani toporná Kristen Stewart mě tak nesrala jako v Twilight.. Celkově velmi dobrý dojem, doporučuji.

Dredd (2012)

Dredd - mega drsňák.. Hutná akce.. Pěknej vizuál.. Škoda že jsem viděl jen na telce a ne v 3D kině..

Solomon Kane (2009)

Přímočará rubačka s minimem omáčky kolem, nulovou invencí, dobrým Purfoyem a zlounem Vašutem v jedné z vedlejších rolí.. Celkem jsem se bavil.. Jednorázovka vhodná pro nenáročný večer s pivem a filmovým násilím v mystickém obalu..

Země bez hrdinů, země bez zločinu (1995) (TV film)

Dokument jsem viděl krátce poté, co jsem dočetl knihu "Cesta na severozápad" o anabázi skupiny bří Mašínů při útěku do Západního Berlína a co jsem začal číst český překlad knihy Odkaz od Barbary Masin. Při sledování mě běhal mráz po zádech a chci tady vyseknout hlubokou poklonu těm málo hrdinům Československa, kteří se dokázali postavit teroru ať už v nacistické nebo komunistické podobě - gen. Josefu Mašínovi, pplk. Josefu Balabánovi, št. kpt Václavu Morávkovi, bratrům Mašínům, Milanu Paumerovi, Zbyňkovi Janatovi, Václavu Švédovi a dalším.. Kdyby alespoň třetina všech chlapů v Československu měla za nacistické, potažmo komunistické okupace náturu jako výše zmínění, byli bychom národem skutečně svobodným, stali bychom se takovým mnohem, mnohem dříve a navíc, mohli bychom jako Češi chodit s rovnou páteří, hrdě a nemuseli se stydět za zbabělost, ohýbání hřbetu a švejkování zakódované v naší národní povaze, kvůli kterému jsme bez boje odevzdali republiku nacistům a bez boje se nechali zotročit na víc než 40 let komunisty..

Velkej biják (2007) odpad!

Ač jsem fandou šílených, zvrácených, žumpoidních, fekálních a dalších parodií, tohle je film jaký jsem snad ještě neviděl.. Není to vůbec vtipný, ani trochu.. Ani za mák, prostě vůbec.. Je to mega trapárna a kdo tohle vymyslel nemá ani špetku smyslu pro humor..