Profesionálové (1977) (seriál)

Pravděpodobně nejlepší detektivní/akční seriál všech dob, můžu na to koukat pořád dokola. A úvodní znělka je geniální.

Vláda - Moc a sláva (2022) (série)

Není to špatné, ale oproti prvním třem sériím je to krok zpět, navíc s notně zestárlými herci. A konec se úplně nepovedl. Přesto stále nadprůměrná podívaná, která mě bavila.

Pro hrst dolarů (1964)

Klasika 😉. Po letech zhlédnuto znovu a musel jsem o jednu hvězdu zvýšit hodnocení.

Pár správných chlapů (1992)

Většina filmu je hodně průměrná, ale ten závěr se hodně povedl, tak si čtyři hvězdy zaslouží.

Barbie (2023) odpad!

Totální odpad, nic horšího jsem už léta neviděl.

Westworld - Labyrint (2016) (série)

Nápad evidentně dobrý, ale nemohu se zbavit pocitu, že z toho šlo vyždímat mnohem víc. 65%. Jedna série stačila, další jsou dle hodnocení evidentně slabší, tudíž nemá cenu je sledovat.

Černé zrcadlo - Série 6 (2023) (série)

Tahle série je zklamáním. Vlastně to ani není klasické Black Mirror  podle mě to neměli vůbec natočit, oproti prvním sériím je to velmi slabé. Snad jen třetí díl je zajímavý, zbytek je totálně zbytečný.

Oppenheimer (2023)

Velké zklamání, tříhodinová nuda. Člověk by řekl, že o tomhle tématu není možné natočit špatný film, ale Christopher Nolan dokázal, že to možné je. Obzvláště Nolanův scénář je hodně slabý.

Nuda v Brně (2003)

Hezký film, příjemné překvapení.