• Krátkometrážní

Armáda lupičů (2021)

Lepší než originál... čekal jsem vcelku hrůzu, ale nakonec se to dalo shlédnout bez krvácení z očních důlků. :) i tak 50%, nebo méně

Barbaři - Bitva (2020) (epizoda)

Thusnelda je naprostá kočka i bez očka na punčoše...

Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)

Asi se nám v knize líbily jiné věci, než panu režisérovi 😀 a je to v pořádku. Nejsme zřejmě cílovka. U obojího platí, že když se člověk dostane přes trapný začátek, dá se to vydržet, nebo to dokonce začne dávat smysl. Problém u filmu je, že končí daleko rychleji, navíc si nejsem jistým jakýmkoliv posunem postav. Plusem je rozhodně plejáda všeho herectva!

John Wick 3 (2019)

Proč jde mít dokonalý triky, skvělou choreografii, chlupynapřimující hudbu, výborný střih, báječný obsazení a nemít aspoň trochu logický scénář?! Jednička mě fakticky moc bavila, u dvojky jsem se už drbal ve vlasech, jenže tohle? Wick tu zabíjí neuvěřitelné davy no-name-no-future kaskadérů, kteří ještě bojují ve stylu: Hej, to je John Wick, nejhledanější muž na světě, kouzelník s pistolí, který umí zabít chlapa tužkou. Jdu ho, kua, pořezat! Vytvoření komické postavičky z hlavního záporáka podráží nohy všemu, co ještě na nohou drželo do té doby.

Zaklínač - Rodina (2021) (epizoda)

Dokoukal jsem sérii a jdu spát s tichým přáním, aby mé oblíbené knížky nečetl žádný seriálový scénárista a nezmasakroval je... jako démon vtělený do dívky uprostřed hradu lovců démonů. Třeba.

K zemi hleď! (2021)

We are all going to fucking die! Za mě skvělá apokalyptická satyra. Dvě nebo tři postavy možná příliš přehnané, ale ve výsledku hodně koukatelná věc :)