Pobřežní hlídka (2017)

Je to super, zasmála jsem se. Dokonce ani akce tam nechybí. Ale proč tam proboha museli nacpat Efrona.

Muž na pravém místě (2016)

Taková ta rakovinová klasika, ale se šťastným koncem. A mimochodem, Gerard teda pěkně sešel, ale řekla bych, že se i trochu zlepšil. Nicméně, už na něj není taková podívaná jako dříve.

Sámská krev (2016)

Severské filmy miluju, ale tohle rádoby drama mi nepřišlo dramatické vůbec. Nevím, je to takové utahané a mdlé, stejně jako hlavní představitelka.

7 životů (2017)

Noomi Rapace a její masterpiece!

LokalFilmis (2015)

Je to hodně primitivní, ale na pobavení to stačí. Jen by mě zajímalo, co na to Paťo.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Film je super. Respektive je to hodně futuristické a zajímavé a samozřejmě sci-fi. Nicméně výkon Emmy je opět na jedničku, stejně jako její vzhled. Ona by byla krásná i v pytli. A Tom Hanks svým pokročilejším věkem hezky vyrovnal věkový rozdíl hlavních postav. Sice mi celá ta myšlenka připadá padlá na hlavu a totálně špatná, ale jako příběh to beru.

Jasper Jones (2017)

Trochu pubertální. Děti se do sebe zabouchnou a vůbec je nijak extra nerozhodí smrt natož když je v rodině. Nevěra samozřejmě chybět nemohla. A že nešlo o chlapa v krizi, ale ženskou není nijak ohromující. A Jasper Jones? Na to, že se celý film jmenuje po jeho postavě, tak si myslím, že tam nedostal až tolik prostoru a pouhé odhalení jeho rodinného příběhu je fádní. Celkově až moc tuctové.

Chuckyho kletba (2013)

Opět ta krvavá sranda plná lekání. Už se těším na nový díl.

Emoji ve filmu (2017)

Mobilní drama o přežití smajlíků.

Časové pásmo bylo změněno