Velký úklid s Marií Kondo (2019) (pořad)

Marie Kondo jsem objevila tak před pěti lety a musím říct, že třídím každý rok celou domácnost a nemůžu si to vynachválit. Sice to všechno neskládám podle ní, ale ten pocit, když vyházíte zbytečné věci a máte místo na nové je k nezaplacení. Jinak tahle série je super, i když trochu jednotvárná.

Vlkodlak (2018)

Polsko mě opět nezklamalo, nicméně ten konec ano. Celou dobu jsem čekala, že to vyvrcholí něčím velkým a ono nic. Nicméně i tak to byla příjemná podívaná.

Portrét dívky v plamenech (2019)

Tohle je takové melodrama. Hrozně se to táhne a něco se tam děje maximálně tak 20 minut. Nicméně to má celkem silný příběh a hezkou atmosféru.

Potato Potahto (2017)

V pohodě komedie o rozvádějícím se páru, který i po rozvodu bydlí spolu.

Vita a Virginia (2018)

Virginia: "Co ti v životě způsobilo největší zklamání?" ... Vita: "Když jsem uviděla penis." Myslím, že tahle věta to vystihuje celé.

Le Mans '66 (2019)

Naprosto super podívaná, nicméně trošku delší. I když s těmi dlouhými závody to asi jinak natočit nešlo.

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Taková ta naše klasika, ovšem nyní s nádhernými zámky. Musím uznat že exteriér je zde vybrán opravdu skvěle. Nicméně taková ta pohádková atmosféra v těchto nových pohádkách stejně chybí.

Můj kamarád drak (2016)

Krásná "pohádka" pro celou rodinu. Je v ní všechno, co by divák mohl chtít. City, smutek, akce a láska. Ať už v rodině či ke zvířatům. A drak Elliot je moc povedený.