Bezvadíkyještěprosím (2010)

Krásné, pravdivé a ze života. No i když, ne tak úplně ze života. Herci jsou vybráni celkem dobře, jsou sympatičtí a i když vám ze začátku příliš nesedí, tak si je oblíbíte, stejně jako já. Atmosféra je dokonalá - úplně mě pohltila. Romantika se tam taky nějaká najde, dramatické zvraty také, ale hlavně také humor. Josh Radnor to nejen vytvořil, ale sám sebe i do snímku zakomponoval s velkou dokonalostí a přesností charakteru a vizáže, kterou si představuji u spisovatele na volné noze. Není to úplně výborné, chyby se tam dají najít, ale já jsem si tento film užila, takže můžu jen doporučit.

Mysli jako on (2012)

Tak to je fakt výborná komedie!! Takhle jsem se už dlouho nepobavila. Samozřejmě, že je to i hodně romantické, ale vůbec ničemu to nevadí. Vše je skvěle vymyšlené, jak návaznost všech postav, tak i děj. Je dobré, že má každá postava jiný charakter, životní styl, povahu a podobně a na všechny sedí totálně jejich popis v "knize mužů". Konec je sice předvídatelný, ale to je americká klasika. Dala bych i 5 hvězd, kdyby bylo více známějších herců, nebo kdyby to byla trochu menší slaďárna.

Bernie (2011)

Hodně zvláštní snímek a to opravdu. Už od začátku jsem měla pocit, že Bernie zemřel, ovšem to jsem se spletla. Ještě jsem neviděla film takového ražení, pohřby, rakve a staré vdovy. Musím uznat, že bych si nikdy nepředstavovala Jacka Blacka v takovéhle roli, jelikož ho mám spíše za komika. Neříkám, že jeho vzhled není vtipný, ale celkově toto téma není příliš vtipné. Působí to na mě opravdu zvláštně, děj je hodně překvapující a konec je celkem kontroverzní, ale spravedlivý. Dalo by se to udělat mnohem lépe, i když nevím jestli více vtipněji, ale pro mě je to takový průměr z filmařského hlediska, ale zajímavost tohoto snímku je téměř na vrcholu.

Tenacious D: Roadie (2012) (hudební videoklip)

Podle mě Jack Black umí zpívat a kdo říká, že ne, tak má hudební hluch. Je to povedené, ale nechápu odkdy se na čsfd hodnotí hudební klipy. Myslela jsem, že v krátkometrácích jsou takové ty doplňky k filmům a ne klipy.

Paul McCartney: My Valentine (2012) (hudební videoklip)

Zajímavý klip, kde je Portmanka krásná jako vždy, ale oproti ní tam Johnny vypadá jak bezdomovec a ještě tak o 10 let starší než je. Ovšem konec je opravdu dokonalý. Rozhodně skvěle vymyšlené a naprosto to ladí s hudbou.

Chuť znovu žít (2012)

Až neuvěřitelně čistý a příjemně laděný snímek, po kterém mám skvělou náladu. Je o životě, ale konečně i z té dobré stránky. Ani bych neřekla, že je to drama, ale ani komedie, podle mě tento film není moc zařaditelný. Jednoduše dokonalá práce. Morgan Freeman je téměř legenda, jeho charisma, úsměv, hlas, herecké role, prostě všechno je geniální. I ženské/dívčí herecké zastoupení je na jedničku a rozhodně potěší. Celý děj je výborný a takový plynulý, člověk se rozhodně nenudí, i když tady není nic akčního. Rozhodně to není předvídatelné, což je velké plus. Můžu jenom doporučit!

Křtiny (2010)

Řekla bych, že je to tady celkem nadhodnocené, jelikož je to trochu zdlouhavé a místy nudné. Děj celkově je dobrý, ale je tam spousta nesrovnalostí a různých věcí, které si člověk musí domyslet sám. Hlavní dva aktéři jsou sympatičtí stejně jako hlavní aktérka. Polská "mafie" mě moc na kolena nedostala, čekala jsem více akce a napětí, tady se člověk dozvěděl už na začátku jak to skončí, což není zrovna dobré pro diváka.

Jak porodit a nezbláznit se (2012)

Skvělá komedie s vynikajícím hereckým obsazením a výbornými hereckými výkony! Je to sice chvílemi až příliš emotivní, ale slza neukápla, naopak jsem se často smála. Páry jsou vybrány opravdu dobře, je zde vidět výborný kontrast osobností. Rozhodně je to film pro těhotné, což já opravdu nejsem, ale i tak se mi líbil a řekla bych, že je tady hodnocení hodně pod čárou.

Amreeka (2009)

Řekla bych, že je to celkem o ničem. Podle mě má tenhle snímek vyvolat lítost vůči palestincům, nebo dokonce vůči menšinám, což mi přijde ubohé a pod úrovní. Nebylo to zas až tak hrozné, ale dalo se to udělat zábavnějším a zajímavějším stylem. A hlavní hrdinka by si to měla trochu urovnat v hlavě a uvědomit si, že se každý netočí kolem ní a arabů.

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Je to celkem nadupaná pecka! V kině jsem se bavila po celou dobu, myslím, že tam nebyla ani minuta nudy. Herecké obsazení je famózní, hlavně když se přidá Chuck Norris a Arnold Schwarzenegger. Mohla bych zde básnit o všech těch sexy tělech, svalech a všech chlapech, kteří tam jsou, ale to bych tady psala ještě do zítra, zkrátím to na to, že je to také skvělá podívaná pro ženské pohlaví. Pro chlapi jsou tam zase zbraně, střílečky, letadla a tak. Jediné co bych vylepšila je jediná hlavní aktérka, která by mohla být víc sexy, když už tam teda je, ale jinak jsem spokojená.