High School (2010)

Celkem vtipné, svižné, ale ne originální. Myslím, že tráva a střední škola je hodně tuctové, i když tady je to podáno skvěle. Adrien Brody exceloval - hodně vtipná role, nikdy bych si ho takhle nedokázala představit. Hodnotím to takovou lepší 3! Rozhodně to stojí za to.

Máslo (2011)

Výborná komedie! Já jsem se bavila téměř po celou dobu snímku, když tam nebylo něco vážného nebo srdceryvného. Jennifer Garner odvedla skvělý výkon a vžila se do role téměř 100%. Olivia Wilde předvedla, že je pořád ve formě a že je na ní také hezký pohled i bez oblečení. Ostatní, především mužské role byli zahrány také skvěle. Ovšem to, co předvedla Yara Shahidi je dokonalé, opravdu mě bavila, i když je to takový prcek. Nikdy bych nevěřila, že film o másle bude bavit zrovna mě, odpůrkyni másla. Je to výborný nápad, a je zrealizovaný opravdu výborně! Nemám co vytknout. Celkem se divím, že je tady podle mého podhodnocený.

Rebelka (2012)

Pěkná pohádka. Utíká to až neuvěřitelně rychle. Je to takové neohrané. Nechybí ani nadpřirozené síly a bytosti a legendy, prostě klasika. Merida má skvělé vlasy, její otec má skvělou celou vizáž, její máti je typická královna a tři mrňaví bratři to jenom doladili do úplné dokonalosti. Já jsem se bavila, ale čekala jsem to o hodně lepší.

Pusinky (2007)

Tak to pardon, ale tohle mají být holky po maturitě? Spíše mi přišlo, že jim je tak 15 a mají po základce. Jejich chování bylo vážně na pěst a ne jednou. Herecké obsazení také není nic extra, zachraňuje to pouze Sandra Nováková, na kterou je jako na jedinou hezký pohled. Čekala jsem to mnohem lepší. A ta kamera? No otřesné. Celé bych to zasadila tak o 100 let zpátky a ne do roku 2007.

Užívej si, co to jde (2009)

Woody Allen je stejně týpek. Podle mě ušil roli ne pro Larry Davida, ale pro sebe. Je to vše sestaveno geniálním způsobem mrzutého génia. Já jsem se bavila po celou dobu snímku. Je to sice trošku předvídatelné, ale to k romantickým filmům patří. Rozhodně to není tuctové ani ohrané. Vynikající atmosféra! Rozhodně nenudí.

Cadillac Records (2008)

Tak takový výkon bych nečekala. Naprosto unikátní a jedinečný film! Celé herecké obsazení je hvězdné začínaje Adrienem Brodym a konče Beyoncé Knowles. Blues, rock´n´roll, hip hop, všechno naprosté klasiky. Kdo by řekl, že Beatles a Rolling Stones jsou vlastně jenom kopírky. Tenhle snímek má v sobě něco osobitého, co mě opravdu vtáhlo přímo do příběhu a donutilo mě prožívat příběhy aktérů s nimi. Doprovodná i nedoprovodná hudba je geniální. Nechala jsem si zaplé i titulky do konce kvůli té super muzice. Je zde opravdu všechno přes lásku, prachy, slávu, lži, podvody, ale také krach a smrt. Možná je to spíše na 4 hvězdy, ale mě to opravdu hodně překvapilo, takže to velmi cením! Dlouho jsem neviděla takové opravdové drama, které má jako třešničku na dortu skvělou hudbu a herecké obsazení. A samozřejmě atmosféru, která by se dala krájet.

Wrestler (2008)

Wrestling je prasárna stejně jako zadek a nehty Mickeyho Rourka.

V Bruggách (2008)

Podlě mě Colin Farrell nikdy neuměl a nikdy nebude umět hrát. Byl by dobrý možná tak v nějaké parodii, což tohle rozhodně není. I když musím uznat, že jeho přitroublé ksichty a poznámky to alespoň trochu zkomedizovali a vybarvili. Herci jsou vybráni zajímavě a rozhodně bych nečekala, že tady uvidím někoho jako je Ralph Fiennes, který je u mě na vyšších příčkách a tento snímek je spíše níž. Ztráta času to rozhodně nebyla, ale mě to úplně nedostalo.

Keith (2008)

Zamilovaná holka, která si nechá zkazit život o nafoukaného a nemocného kluka. Bravo! Mě to moc nepohltilo, on mi byl hrozně nesympatický, ona se mi ze začátku opravdu zamlouvala, ale její stupidita postupem času mě odpudila i od ní. Takže, pro mě skoro ničím zajímavý film. Story o puberťácích není nic zázračného.

Dívka z budoucnosti (2011)

Docela psychárna, ale vůbec jsem to nepochopila. A naštvalo mě také to, že se ani na konci člověk nedozví pravdu. Je to celé hrozně zmatené a pro magory. Nápad dobrý, ovšem zpracování otřesné.

Časové pásmo bylo změněno