Dokonalý smysl (2011)

Naprosto dokonalý film!!!! Takhle často, jsem husí kůži ještě neměla. Vážně skvělý námět a promyšlení celého děje. Nemám slov!!! Jsem ohromena a dojata. Pro mě TOP drama pro rok 2011!!

Lovci hlav (2011)

Super! Vážně zbožňuji thrillery, které pochází ze severu, mají šmrnc, člověk se u nich nenudí, mají zajímavý děj a samozřejmě nějakou tu nechutnost. Zaujalo mě časté zmiňování výšky - 168 cm, nejprve to bylo málo a později až moc. Roger Brown byl skvělý, vžil se do role na 100%. Nejprve vypadal jako podnikatel pro mě s homosexuálními sklony, kdyby neměl manželku a potom, co si oholil hlavu vypadal jako nácek a v nemocnici jako starý muž po rakovině, opravdu dokonale zahrané. Zajímavá podívaná.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

Naprosto skvělá komedie. Bohužel, musím konstatovat, že chci domu další zvíře, tučňáka. :D Vážně jsem se zasmála, jak už dlouho u jakékoliv komedie ne. Musím dát plný počet, protože tohle opravdu nebyla ztráta času. Jim Carrey opět nezklamal a potěšil mě ještě víc, než jsem očekávala. Dlouho jsem tento film odkládala a teď toho lituji, je vážně super.

Antikrist (2009)

Hned prvních pár minut mě dostalo!!! Naprosto skvělé záběry a příběh! Nechtěla bych sexem s manželem zabít vlastní dítě, musí to být hrozné. Ta ženská je dobře vypsychlá a závislá na sexu, oproti jejímu muži, který vše zvládá bez problémů. Nejlepší psychologický film, co jsem kdy viděla!!! Nikdy bych neřekla, že smutek může takhle na někoho působit. Kdyby bylo po mém, tak jí zavřu na psychiatrii ať si tam schýzuje. Nejhorší bylo, jak fyzicky ubližovala svému manželovi, on jí chudák pomáhal. Tady platí: "pro dobrotu, na žebrotu". Celý film je rozdělen do kapitol, což mě zaujalo. Styl natočení je autentický a reálný, tím pádem mě děj vtáhl přímo dovnitř a jenom se mi tajil dech. Má to i celkem výrazné prvky porna.

Prostředníci (2009)

Porno průmysl :D Skvělý snímek, který se točí kolem internetových stránek, před kterými si "honí" nejen normální chlapi, ale i atentátníci a teroristé. Vážně vtipně zahrané. Hlavní hrdina Jack, má manželku a dvě děti, ale potká Wayna a Bucka, kteří to vše vymysleli a stali se z nich milionáři, a tak postupem času neměl čas na svou rodinu. Následně ztratil rodinu a dal přednost mladé porno hvězdě Audrey, jejíž stránky využívala právě i vláda k hledání již zmíněných teroristů, ale nakonec se stejně vrátí zpět k rodině. Porno "trojka" nebo spíš jeden z jejich týmu- James zabije omylem rusáka Ivana, a největší leader ruské mafie, který má určitý podíl v jejich byznysu to zjistí a nechává se podplácet a celou dobu je vydírá. Vše Jackovi vychází, má peníze, takže ví, že mu nic nehrozí a tak si z ničeho nedělá hlavu. Celé je to typická americká gangster-porno komedie, ale stojí za to se na ní podívat.

The Ledge (2011)

Smekám! Naprosto dokonalý film. Je zde znázorněna víra a ateismus a svým způsobem se tady ukáže, že každý tak trochu v něco věří. Patrik, který je silně věřící po jeho zkušenostech v životě spolu s Liv mají spořádaný život, ve kterém je naplňuje nejvíce víra. Časem poznají ateistu Gavina, který Liv otevře oči, a ona se do něho zamiluje a podvede s ním svého manžela. Ten to zjistí a udělá s Gavinem dohodu, že jeden z nich musí do poledne zemřít, jinak mu nebude věřit, že má v něco víru. Dle mého názoru by to mělo být spíš tak, že když je Patrik věřící, by měl Liv odpustit, ale on už to má v hlavě tak zpřeházené, že se z něj pomalu stává blázen. Výborný je i postranní děj, policista Hollis, který zjistí, že jeho děti jsou vlastně jeho mladšího bratra, jelikož on děti mít nemůže, se ani nechce vrátit domů za svou manželku, která to před ním tajila a v rozhovoru s Gavinem na římse, ze které se chystá skočit a následně i skočí, aby zachránil Liv, přemýšlí jestli vůbec věří a jestli má své ženě odpustit, nakonec se domů vrátí a upraví si své priority. Při skoku z římsy, vlastně z lásky a aby zachránil někoho koho miluje, mi přejela "husina" po celém těle. Vážně skvělá podívaná.

Letec (2004)

Vynikající film!! Akce na jedničku!!! Leonardo jako vždy nevytknutelný výkon, dokáže se vžít snad do každé role a zahraje ji, jako když tak jeho život probíhá doopravdy. Jediné co se mi nelíbilo, byl přehnaný pád letadla, a rozdrcení všech okolních domů, bylo to takové příliš "americké". Neřekla bych, že se mi film o létání bude líbit, jelikož se o tento obor nezajímám, ale jsem z něho opravdu nadšená. Život herců je zde ztvárněn vážně reálně, taktéž finance a konkurence velkých firem. Opravdu jsem se bavila a ani chvíli se nenudila. Leo hrál roli mlékofila naprosto skvěle, samozřejmě také přehnaného čistotného člověka, blázna, režiséra a letce. :D

Gangy New Yorku (2002)

Skvělý film, zbožňuji filmy, které jsou zasazeny do této doby, kostýmy a hudba jsou senzační, vše je velmi podrobně promyšleno a doladěno. Jenny v podání Cameron, to moc neslušelo, jak vlasy, tak ani celá role k ní příliš neseděla, hodí se spíše od komedií moderního žánru. Leo nezklamal, právě naopak, výborný herecký výkon. Řezník aneb "podívaná za všechny prachy" vážně super postava, která se s rolí řezníka vážně hledala až se našla. Děj se odehrává celý okolo jednoho tématu, je výborně vymyšlený i hlavní zápletka je dobrá. Mrtví králíci aneb Bloods :D Při poslední a rozhodující bitvě, bych nechtěla být na Paradise square, jelikož to co se dělo tam, bylo brutální.

Začátky (2010)

Komedie/drama? Řekla bych, že je to spíš psychologický příběh o homosexuálním dědovi, který má rakovinu a chová se jako puberťák od smrti své manželky, se kterou byl ženatý, i když věděl, že je gay a měl s ní syna, který je tak trochu více podivín a dá to dohromady ještě s divnější slečnou. Tento film na mě působí až příliš negativně a pochmurně, je celý takový zmatený a unuděný, vážně nevím co je tam komického. 75ti letý homosexuál, který žije s o hodně mladým mužem? Tak to mi připadá nechutné. Možná je to celé ztráta času. Vše co se řeší, ohledně vztahů, v tomto snímku je přehnané a nedávala bych tomu takovou důležitost. Tohle mohl stvořit duševně nevyrovnaný člověk, který neví co se životem a nudí se. A ten pes, mě taky celkem hodně iritoval. Jediná dobrá věc, je herecký výkon Mélanie, nic jiného zmínit bohužel nemohu.

Nouzový východ (2008)

Dokonalý film o tom, jak manželský pár zažívá stereotypní a nudný nenaplňující život a tolik touží po změně, že nakonec ztratí i ten kousek štěstí co měl. Chtěli před realitou utéct do Paříže, ale pak poznali jednoho blázna, který měl jako jediný z jejich okruhu lidí stejný názor jako oni, chtěli zahodit za hlavu práci, dům, děti, vše. Prostě se nudili, podváděli se navzájem a mysleli, že jim útěk do jiné země pomůže, což byla lež. Kate nakonec otěhotněla a následně se zbláznila a vyvolala si potrat, jelikož už Lea nemilovala a ten z toho byl na dně. Pro mě naprosto reálný příběh, který prožívá každá druhá rodina, jelikož je generace, která si zakládala rodiny například ve 20ti příliš nevybouřená a ve středním věku, si myslí, že to vše dohoní a pak vznikají, rozvody, podvody a podobné špatné věci. Ovšem, Leo a Kate?! K tomu se nedá dodat nic, Leo, jako vždy skvěle zahrané a prožité, ale Kate mě nad rámec potěšila, překonala svoje hranice a vše zahrála perfektně!! Tato dvojka je sladěná už od Titanicu a na tom se nic nezmění.