• Krátkometrážní

Rozhněvaný muž (2021)

Hodně slušnej Richieho počin, technicky, hudebně a herecky hodně fajn. Ale chybělo mi tam víc toho hněvu, charakterově to ke Stathamovi sedělo, chladnej vypočítavej pomstychtivej čiman, ale sedí mi víc styl Johna Wicka a Nobodyho, tam jde vypočítavost stranou a nastupuje čistá nevypočitatelná agrese. Ale ve výsledku to bylo hodně fajn, bavilo, ale další film by byl zbytečnej. 4* a.k.a 80%

Gantz: O (2016)

Typická Japonská přehnaná řež jak to v anime být má, ale učarovalo mě provedení, plynulá a pro oko příjemná animace, dal bych si toho v tomhle stylu určitě víc. 4* a.k.a 75%

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Ve výsledku to nebylo tak strašný jak jsem čekal. První dva díly jsou technicky hrozně super, ale katastrofa to ostatní, nemám rád tenhle novodobej styl hororu. Kde všichni brečí, že už to není ono, že tam není Wan, ale za mě je to přesně naopak. Ze všech tří to bylo kreativně a technicky nejslabší, za to mě to ale nenudilo (ale taky bůh ví jak nebavilo). Zlatej průměr, ale ať už to nechají na pokoji. 3* a.k.a 50%

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Je to dobrý. Takovej solidní průměr, má to stopy hlavně Saw a do toho slabší mix Se7en. Rock hraje přesvědčivě, někdy jsou pasti trochu horší a tuctovej konec s vyvrcholením. Za mě 3* protože je to prostě jen dobrý. 3* a.k.a 55%

Armáda mrtvých (2021)

Hrozná kokotina. Zbytečně natahovaný, předvídatelný, špatný CGI a špatnej scénář. Ze zombie filmů je to celkem dno, od Snydera je to ještě větší dno, když beru v potaz Úsvit mrtvých, což je nejlepší remake a jeden z top#3 zombie hororů vůbec. 2* a.k.a 35% 😔

Mortal Kombat (2021)

Ten film není vyloženě zlej, ale taky to není co jsem čekal. Plno zbytečných scén (výcvik a probuzení arkany nebo co to je), situace, postavy, sem tam hodně špatnej CGI efekt. Budiž, přeci je to fight film, že jo. Jenže většina scén je CGI, kdy je člověk proti digitální věci a to vypadá fakt hrozně. Ale na druhou stranu to má i fajn nápady a nějaký boje jsou dost v pohodě (Sonya vs Kano, Sub vs Scorpion). Hlavní postava plytká a nezajímavá pro mě. To mě bavil mnohem víc i Kung Lao, kterej se tam moc neohřál. I Goro z roku 1995 jako loutka vypadal líp jak tady. Příběh je zbytečně potahanej a ne moc dobře vysvětlenej (hlavně ostatní světy a tak, všichni akceptují kde jakou věc co jim Raiden nakecá), je tam hodně postav a ne všem se dostane prostoru, kterej by si zasloužili etc. etc. Ve výsledku to má v mých očích hromadu chyb a minimum pozitivních věcí a to mě mrzí, MK svět mám rád. Není to vyloženě zlej film, ale mně osobně to vůbec nesedlo, čekal jsem trochu víc od všeho, ne moc, jen trochu víc. Každopádně pokud z toho bude větší universum, tak se i tak rád podívám na další díly. Takhle je to pro mě ale za 3* a.k.a 55%

Vyšinutý (2020)

Kdyby je Crowe všechny zabil, tak 4*. 3* a.k.a 55%

Zvrácenost strachu (2020)

Nebylo to špatný, některý záběry a efekty byly laciný, ale to se dá odpustit u takovýho filmu. Kdyby se to nebálo ukázat i ty víc disturbed scény (třeba co se stalo s dcerou), tak by taky neprohloupili. Za mě dobrej nadprůměr, ale znova už si to asi nepustím. 4* a.k.a 70%

Dějiny nadávání (2021) (seriál)

Strašná kokotina. Informačně dobrý, člověk se i něco dozví, ale ten doprovodnej rádoby vtipnej casting, grafika a humor to sráží hodně dolů. Cage tomu taky moc nepomáhá, když je tam všehovšudy tři minuty. Netflix prostě neumí dělat svoje dokumentární seriály z vlastní produkce. První díl za 2* a.k.a 20% a na další mrdám. Takhle se nadává.

The Mandalorian - Season 2 (2020) (série)

Se slabším rozjezdem je druhá série to nejlepší od regulérní epizody 3 (Pomsta Sithů/pro mě od Rogue One, ale to je subjektivní) a poslední díl je hotovej fan servis jak hajzl 🙌 Druhá série za 5* a.k.a 95%