• Krátkometrážní

Diplomová práce (1996)

Taková lehká a naivní variace na 8mm. Na zabití dvou hodin dostačující, ale nic víc. 3* a.k.a 50%

Tiché místo: Část II (2020)

Bavilo mě to víc než jednička, i když citelně chyběl Krasinski, ale náhrada v podobě (za mě vždy a všude vynikající) Murphyho byla více než dostatečná. Úvodní scéna s počátkem invaze je jeden z nejlepších úvodů za poslední roky v post-apo filmech. Chci třetí díl a chci ho hned. 4* a.k.a 85%

Hotel Inferno 3: The Castle of Screams (2021)

Technicky ohledně masek a efektů je to na amatérskej počin hodně fajn, ten zbytek je řídkej jak prudký anální výtok zvaný též jako průjem. Story a hlasy jsou katastrofální, pořád to má ale něco, co mě baví, možná ten RPG styl, co já vím. Ale je to poctivá práce, jen se s pokračováním budou mrdat další roky. 3* a.k.a 55%

Válka zítřka (2021)

Vůbec to nebylo zlý, Pratt není prototyp hloupého akčního hrdiny a Simmons potěší všude. Takovej lehčí mix Na hraně zítřka a Starship kurva troopers. Slabší 4* a.k.a 60%

Krvavě rudé nebe (2021)

3* s odřenýma ušima. Myšlenka dobrá, provedení budiž, masky od Zombieho hodně top, ale to chování postav a díry v logice mi prostě nedají a víc jak 3* dát nemůžu. Ale viděl jsem horší a z upířin celkově je to to lepší a to upířiny nemusím (až na 30 Days of night a From dusk till Dawn). 3* a.k.a 55%

Klasický horor (2021)

Do půlky dobrý, pak sešup ke špatnýmu rozuzlení a finále o ničem. Slabší 3* a.k.a 45%

Rozhněvaný muž (2021)

Hodně slušnej Richieho počin, technicky, hudebně a herecky hodně fajn. Ale chybělo mi tam víc toho hněvu, charakterově to ke Stathamovi sedělo, chladnej vypočítavej pomstychtivej čiman, ale sedí mi víc styl Johna Wicka a Nobodyho, tam jde vypočítavost stranou a nastupuje čistá nevypočitatelná agrese. Ale ve výsledku to bylo hodně fajn, bavilo, ale další film by byl zbytečnej. 4* a.k.a 80%

Gantz: O (2016)

Typická Japonská přehnaná řež jak to v anime být má, ale učarovalo mě provedení, plynulá a pro oko příjemná animace, dal bych si toho v tomhle stylu určitě víc. 4* a.k.a 75%

V zajetí démonů 3: Na Ďáblův příkaz (2021)

Ve výsledku to nebylo tak strašný jak jsem čekal. První dva díly jsou technicky hrozně super, ale katastrofa to ostatní, nemám rád tenhle novodobej styl hororu. Kde všichni brečí, že už to není ono, že tam není Wan, ale za mě je to přesně naopak. Ze všech tří to bylo kreativně a technicky nejslabší, za to mě to ale nenudilo (ale taky bůh ví jak nebavilo). Zlatej průměr, ale ať už to nechají na pokoji. 3* a.k.a 50%

Spirála strachu: Saw pokračuje (2021)

Je to dobrý. Takovej solidní průměr, má to stopy hlavně Saw a do toho slabší mix Se7en. Rock hraje přesvědčivě, někdy jsou pasti trochu horší a tuctovej konec s vyvrcholením. Za mě 3* protože je to prostě jen dobrý. 3* a.k.a 55%