Nespoutaný Django (2012)

Ako je možné, že mám po Tarantinových filmoch pocit, že moj život nemá zmysel, kým neuvidím ďalší..to mi je záhada :D výborná hudba, neumelé krásne prostredie, skvelé zábery, o hereckých výkonoch ani nehovoriac ( Di Caprio by si toho oscara už fakt zaslúžil, Waltz rozhodne ďalšieho). Film, pri ktorom sa váľam od smiechu a ďalšiu minútu mi pri bičovaní Djangovej ženy behá mráz po chrbte. Len tak ďalej.. :)

Nouzový východ (2008)

Po Americkej kráse som bol viac než presvedčený o tom, že sa Mendes k takému výkonu už nepriblíži. Mýlil som sa, bol schopný viac menej na tú istú tému natočiť dva perfektné filmy a to nehovorím o hudbe, ktorá spolu s opojujúcim záverom spôsobí, že si máte chuť pozrieť celé titulky.

Válka Bohů (2011)

Gýčovitá, nelogická, na veľkofilm hrajúca sa sračka založená na vizuálnom spracovaní, ktoré je tiež zaujímavé len posledných dvatsať minút. A že tých dvatsať minút za niečo stálo, môžem dať aspoň jednu hviezdu..

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Dobre pozerateľná klasická akčná sračka nó no. Ale nemôžem si pomôcť, tieto filmy s Willisom mám proste rád. Ku koncu som sa síce trocha nudil, vzišla z toho samozrejme klasická zápletka s klasickými výrazmi a opozeranými Willisovými grimasami, ale aj tak som sa zabavil..+ veeľmi dobré triky a hudba :)..určite lepšie než MI

Hanebný pancharti (2009)

Druhá svetová dostala paródiu, akú si zaslúži. Tarantino s brutálnou naturálnosťou a pritom s neuveriteľným zmyslom pre humor musí privádzať hitlerove pozostatky k šialenstvu. Zo spojenia šokujúcich zvukov a nápisov z Kill Bill a humoru z Pulp Fiction proste nemôže vzísť nič negeniálne. Každou ďalšou kapitolou som si film vychutnával viac a veril som, že záver (ako to už pri Tarantinovi býva) určite nebudem čakať. Všetko sa mi splnilo, smial som sa ako pri coenovcoch, Waltz dokonale zahral verného nacistu, Pitt úplne neverne Taliana a zároveň nafúkaného flegmatického amerického bastarda. Zdá sa, aj keď to hovorím nerád, že lepší kúsok než Pulp Fiction. Slintám nad ďalšim počinom geniálneho režiséra

Fantastická čtyřka (2005)

Zhrnul by som to na dve výhody, prvá je jessica a druhá je alba. hurá, skoro dve hodiny v čudu

Sophiina volba (1982)

Silný námet, ale okrem dobrých hereckých výkonov a občas závanom príjemnej atmosféry ma to za srdce nechytilo. A to sa pri tejto téme veru čudujem..70%

Don Juan (1988) (divadelní záznam)

to máme tak, keď sa v jednom divadle stretne toľko šoumenov so šoumenskými dialógmi :D

12 opic (1995)

Jeden z dokonalejších filmov o cestovaní časom s perfektnými hereckými výkonmi, presvedčivými kulisami, prepracovaným scenárom a jedným jeffom obsadeným megavtipným kreslom..ešte mi aj nedal spať, no čo dodať