Hell & Back (2015)

Bohužel kde nic tu nic a k tomu kopa nudy... Škoda, první dvě minuty slibovaly víc.

Ave, Caesar! (2016)

Furt rovně, za Andersnem doprava a uděláme si taky vlastní zmatek, který prostě fungovat bude. A ono to fakt funguje! Skoro dvě hodiny živých obrazů, které nějak i zapadají do sebe!

Ragnastrike Angels (2016) (seriál)

Huhl? Tohle je fakt rychlejší než čůrací zastávka na území chřestýšů!

Sword Art Online (2012) (seriál)

Má to své ups and downs, ale po delší době anime, které jsem v polovině nevypnul. Takže jo, koukatelné!

Kolonie (2015)

S těžkým srdcem dávám 4*. Chtělo by to 3 za všechnu tu blockbusterovou romantiku, která se fakt nehodilo do dobrého filmu. (Ale i tak se mi to líbilo.) Škoda, že to nebylo jen dokumentodrama z revoluce nebo z kempu... To by bylo něco, na co by davy do kina nechodily, ale co by se zapsalo do myslí a co by si zasloužilo i 5. Hollywood - damn you!!!

Wynonna Earp (2016) (seriál)

Nemít ti Winchestrovi prsa, tak nemá smysl se na to dívat. Ale takhle… První díl 3* a uvidíme, kam jestli to půjdou jen ve stopách jiných, nebo si ty dvě najdou svou vlastní cestu.

Riziko kyselého deště (2015)

Čekal jsem, že mi bude představeno něco nové, neotřelé (prostě nezápadní) a ono ne no. Nezápadní to sice bylo, ale jen "díky" jiným hercům a místu vzniku. Film sám o sobě přešlapuje na místě, nikde nezačíná a ani nikde nekončí. Prostě se díváme na pár dní života jednoho starce. FIF už představil podstatně lepší filmy (i z Iránu).

Muž na laně (2015)

Takové nějaké nijaké a nudné. NY sice hezky udělaný, ale moc toho nezachraňuje. Jinak je to hodně roztahané a dochod přehnaný. No co, chybět mi to nebude.

Smrtgasmus (2015)

Cool story bro! :D Kde jen to mám všechen METAL?