Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Meh, člověk se na to kouká a najednou to manuálně začne FWD a pak hele fejsbůk a najednou je konec a kde nic tu nic. No, škoda dvou hodin které padnou vedle, takže jdu dělat něco produktivního.

Wonder Woman (2017) odpad!

Tak tohle byla fakt tragická tragédie u které se i moje zadnice oprudila ((c) Rimmer). Akorát že Rimmerova zadnice na to byla zvyklá, moje bohužel ne...

Death Note (2017)

Origoš jsem neviděl, nesrovnávám, nestojím za mrtvými ideály... A film not bad!

Rick a Morty (2013) (seriál)

Že to ale trvalo. Co že to trvalo? No sesadit Farlanovu dvojku, která (a ruku na srdce) už je nějaký pátek za zenitem (za pátek si prosím dosaď rok série, kdy právě tebe přestal bavit). Rick se ke mně dostal až letos, ale o to víc mu fandím, aby to alespoň těch sedm sérií vydržel!

The Defenders (2017) (seriál)

Well, na jednu stranu tři samostatné seriály stály za cca průměrné nudle s kuřecím u vietcongu (na čtvrtého Daredevila se, překvapivě, dalo dívat), dohromady jim to šlape jako crew v establishmentu, kde bych se nebál sníst i steak či rybu… Doufám, že druhá série nesklouzne zas zpět východním směrem.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Solidní pokračování solidní odpočinkové akce. Bohudík i bohužel není co víc k tomu říct.

Vetřelec: Covenant (2017)

Tož celkem dobré béčko a dokonce jsem se i sem tam bál. A to jsem velký kluk!

LEGO® Batman film (2017)

Yaay, né tak awesome jako awesome, ale velice slušný následovník. Taková ta druhá linie, která už sice nespojí celý národ a neprovede revoluci, ale to dobré si zachovala a pracuje s tím k obecnému blahu.

Boj o Hedvábnou stezku (2015)

Neskutečně nenavazující bizzar, ale oproti americkým brakům poslední doby rozhodně koukatelne!