Moonraker (1979)

To byl tak špatný film, až se na to dalo dívat... :D

Captain America: Občanská válka (2016)

Po skončení jsem si uvědomil, že jsem nekouknul na mail/fb ani jedou, což jsou automaticky dvě *. S tím jsem ale také zjistil, že nemám ponětí, co se tam dělo a jedné, co vím je, že Jr. už je za zenitem a Scarlett je stále kočka. A to není na víc než ty dvě.

Logan: Wolverine (2017)

Tož, koukatelný závěr jedné iksmen éry. Nebýt těch přeslazených 15 minut na konci, zanechalo by to mnohem lepší dojem (než jen další sociálně akceptovatelná kapka v moři snímků koukni-zapomeň) a možná by to bylo i na zkouknutí podruhé.

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Hello Alice, I want to play a game! Behind a mirror, if you don't mind. It's going to be, profound. Terrible but profound. Takový škaredý jebák na na který se ani lidi v tramvaji nechcou dívat!

Assassin’s Creed (2016)

Nejlepší na tomhle filmu bylo, že mě celé dvě hodiny fakt nebavil a pak, u titulků se konečně zvednu s tím, že musím na záchod a najednou si uvědomím, že jsem celé dvě hodiny na ten záchod nešel.

Legion - Chapter 1 (2017) (epizoda)

Velice zvláštní výlet za moderní zrcadlo (sort of). Svoje mouchy to má (nedotáhlý konec, tu a tam upadne tak pečlivě budovaná gradace), ale je to první díl. Uvidíme co se z toho vyklube.

Kosmo (2016) (seriál)

Zapnul jsem to na doporučení, že prý dobrý český seriál. Asi o tři hodiny později jsme smutný, že to má jen pět dílů a nechápu, jak to mohl někdo popsat jen jako "dobrý...". Dlouho (a to jako fakt dlouho) jsem si neužil tolik zábavy a snad jsem díky tomu i zformoval trochu břicho, protože tři hodiny smíchu, žejo.