Zatímco spíš (2011)

Psycho film. Potkat takového magora, to musí být tedy radost. Chudina ženská. Velice dobře natočený film se skvělým výběrem herců. Byla jsem opravdu znechucená. Představa, že mezi námi je tolik úchylů a psychopatů je příšerná. A ten chlap to zahrál bezvadně

Alenka v říši divů (2010)

Takové zklamání jsem nečekala, i vzhledem k tomu, že původní Alenka v říši divů se mi opravdu moc líbila. Hodně jsem se nudila, dokonce se mi nelíbil ani výkon Johnnyho Deppa. Ve filmu mě zaujal pouze srdcový princ, na kterého se dobře koukalo a snad jako jediný mě dokázal pobavit. 1, 55

Hledači pokladů (2010) (pořad)

Chtěla bych dělat to, co oni. Ráda se přehrabuji v přemíře harampádí. Smůla je, že bych si je chtěla většinou nechat:-)

Insidious (2010)

Tomuto filmu jsem se vyhýbala jenom kvůli tomu obrázku, je to zvláštní, ale i takové věci mě odrazují. Pak mi to dokoručila jedna mě velmi blízká osoba, které se to moc líbilo, tak jsem neodolala a stáhla si ho. Musím říct, že za poslední roky jsem neviděla lepší horor. Opravdu na mě působil tak, jak má. Je to psycho, hororové, místy i lekavé po celou dobu, hned od začátku do samého konce. Neměla jsem ani chvilku na rozdýchání, možná to vypadá, že přeháním, ale ne. Na to, že je tento horor moderní, tak jsem zírala, že to obcas dýchá sedmdesátkama. Občas jsem cítla atmosféru ze známého a pefekrního hororu hřbitov zviřátek a poltergeista. Ani na vteřinu jsem se nenudila. Jsem nadšená. Konečně se zase povedlo něco dobrého. Po zhlédnuté sinister jsem byla hrozně zklamaná a bála jsem se, že už se nenatočí nic kvalitního. Omyl. Tohle je Horor s velkým H! Ale po druhém zhlédnutí jsem musel snížit hodnocení na 4*, protože už mě to ničím nepřekvapilo. Je skvelý, ale u peti hvězdičkových hororů se bojím i na podruhé.

Invention of Love (2010)

Hodně poučný příběh, s animací, která se jen tak nevidí a kouzelnou hudbou...

Jak vycvičit draka (2010)

První půl hodinu jsem si nebyla jistá, jestli to vůbec vydržím do konce, ale vypínat se mi to nechtělo. Kdyby film byl stále v duchu poslední třičtvrtě hodiny, tak bych tomu asi bez váhání dala 5 hvězdiček. Ve filmu je nejedna scéna opravdu silná a dojemná, ale taky jsou tam místa hodně nudná. Teda alespoň pro mě. Mě vůbec nevadí, že je snímek předvídatelný. To je možná to nejmenší, ale nejsem úplným fanouškem této animace. Příroda je udělaná bezvadně, ale ty postavy a dráčci už se mi tak moc nelíbí. Nejlepsí byl souboj mezi obr drakem a malými dětskými vikingy. U mě slabší čtyři hvězdičky.

Jamieho revoluce ve stravování (2010) (pořad)

Konečně zase někoho napadlo, aby se v ve školních jídelnách, v nemocnicích a podobně jedlo zdravě. V dnešní době jsou lidé čím dál více závislí na fastfoodech a polotovarech. Ale tohle chce Jamie změnit. Jeho nápad se mi moc líbí. Nejde totiž jenom o dospělé, kteří si "úmyslně" ničí zdraví, ale tito dospělí dávají takové jídla svým dětem. O to je to smutnější. Nejde pouze o obezitu, která se mimo jiné u dětí vyskytuje mnohem častěji, ale o zdravý růst, který je pro ně pro život nejdůležitější. Špatnou stravou se děti nebudou vyvíjet a tohohle si je Jamie vědom. Všímá si, že se rodiče většinou vymlouvají, proč jejich děti jí polotovary a jídla z fastfoodu. Prostě jsou jen líní a neuvědomují si, že udělat normální zdravé jídlo je mnohem snazší, a pochopitelně levnější než si myslí. 4, 90*.

Lip Service (2010) (seriál)

Pro mě rozhodně nejlepší seriál s gay tematikou, jaký jsem prozatím viděla. Ostatní byly taky perfektní, ale tento je hodně nenucený, neleze divákovi do zadku, je prostě svůj. Hodně realistický, místy vtipný, dojemný a hlavně se neohrává. Téměř všechny postavy jsou mi sympatické a hlavně naprosto normální. Od prvního dílu jsem věděla, že jsem se do Lip zamilovala. Hned jsem se se všemi postavami seznámila na samém začátku a nyní sleduji jejich zvraty, pokroky, prostě vše. Doufám, že se bude i nadále natáčet a neutne se to s otevřeným koncem.To nesnáším

Na vlásku (2010)

Mám ráda animované filmy a na tenhle jsem se obvzlášť těšila a to kvůli tomu, že to mělo opravdu velký ohlas. Když jsem si ho ale pustila, tak jsem stále čekala, kdy mě konečně zaujme. Fajn, řekněme, že jsou tam vtipné místa, hlavně dialogy, ale to je vše. Hrozně jsem se nudila a docela mě to mrzí...dokonce ani po muzikální stránce mě film absolutně nezaujal, spíše naopak.

Noční můra v Elm Street (2010)

Miluji téměř všechny díly noční můry, ale tohle bylo otřesné. Nechápu, proč to vůbec vzniklo. V každém díle jsem se těšila na samotného Kruegera a teď se mám dívat na takovou trapnou náhražku, která s ním nemá skoro nic společného? Jde vidět, že to bylo pojaté pouze pro vizuální stránku, že se nedbalo na hloubku a psychologii postav. Neuvěřitelné zklamání a až si udělám někdy v blízké budoucnosti maraton této skvělé ságy, tak o tuto hloupost ani okem nezavadím....