Saw 3 (2006)

Bohužel obrovské zklamání. Tmavé, nudné a špatné. Příběh je už jenom nastavovanou kaší, nepřínáší nic nového a za půlkou už přestává bavit. Jediné co je pozitivní jsou ony "flashbacky". Pokud se Vám líbily přechozí dva díly nenechte si je zkazit tímto následujícím třetím.

Obchodník se smrtí (2005)

"Drsnej svět, kde se hádaj kvéry, tady není místo pro amatéry/charaktery". Část této věty ve filmu dokonce padla. Unikátně vyobrazená problematika týkající se válek. Všichni jsou jen obchodníci. Obchodníci se smrtí. Nijak jinak než *****.

Láska nebeská (2003)

Výborný film, který konečně dokázal, že i romanticky laděný snímek může být něco víc. Od začátku až do konce vás ponoří do příběhu několika lidí a uvolněnou příjemnou atmosférou Vás provází po celou dobu. Herecké výkony a vůbec herecké obsazení jsou špičkové a výkon Hugha Granta je zde přímo excelentní. K tomu všemu si ještě doplňte špičkovou angličtinu, příjemnou relaxační hudbu a v neposlední řadě, zlobivého rock'n'rollového děděčka.Jednoznačně *****.

Třináctka (2003)

Mě osobně film zaujal, slušné béčko s vcelku zajímavým a do jisté míry i realistickým příběhem. To co se odehrává v hlavě dospívajících je zde zobrazeno velmi dobře, i když jde v některých pasážích o přílišnou nadsázku. Herecké výkony jsou velmi slušné a herecký výkon Evan Rachel Wood je obdivuhodný.

Amores perros - Láska je kurva (2000)

Špičkový snímek z drsného mexického prostředí, který mě naprosto pohltil od začátku až do konce. Vyobrazení drsného života, krutých ran osudu a surových psích zápasů je více jak dokonalé. Každá postava má zde svůj příběh a přesto, že film obsahuje několik dějů naráz, se autor ve scénaři neztrácí a předvádí revoluční mistrovské dílo. Nemůžu hodnotit jinak, než *****.

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o sexu (ale báli jste se zeptat) (1972)

Silně nadhodnocený snímek, který sice srší vtipem a pár úsměvných scén obsahuje a woody ho hraje špičkově, nicméně já osobně jsem se bavil až v poslední kapitole, do té doby pouze průměrný něčím nový film, který ale rozhodně nepatří mezi nejlepší.